Přejít na obsah

Nastartujte kariéru v Seznamu

Studující a čerství absolventi se při výběrových řízeních často perou s nedostatkem praxe. Pokud je vám tato situace důvěrně známá a láká vás budoucnost například v oblasti vývoje, obchodu nebo online marketingu, máme pro vás nabídku, která se neodmítá.

Trainee program volá všechny vysokoškoláky

Ideální kandidát do našeho Trainee programu nemusí překypovat znalostmi – zní to sice jako klišé, ale skutečně tu hledáme hlavně nadšení. Kromě toho budeme potřebovat, abyste na nás měli čas 20 hodin týdně po dobu jednoho roku.

Na oplátku vás zasvětíme do projektů, které jsou na českém internetu skutečně vidět. Navíc se budete moct učit od skutečných odborníků a zúčastnit se nejrůznějších školení i workshopů.

Momentálně hledáme zapálené juniorní programátory, a to jak v Praze, tak v Brně.


Podpoříme vás v cílové rovince studií

Rádi vám nabídneme pomocnou ruku při psaní vaší závěrečné práce. Se svými nápady na bakalářku nebo diplomku a pár slovy o sobě nám můžete psát na kariera@firma.seznam.cz.

Pozice šité na míru absolventům

Pro čerstvě vystudované uchazeče otevíráme spoustu juniorních pozic. Cesta k titulu určitě nebyla snadná a to, že jste ji úspěšně prošli, je velké plus.


Seznamte se s námi

Než k nám zamíříte pracovně, můžete si tu všechno sami prohlédnout. V pražské centrále Seznamu i v našem datovém centru Kokura totiž pořádáme komentované exkurze. Potkáte nás ale i na veletrzích iKariéra v Praze a Brně, na Dni firem pro matematiku a informatiku nebo na veletrhu Šance na VŠE. Kromě toho pořádáme různé akce a soutěže jako třeba naši studentskou kampaň.

„Upoutalo mě, že můžu stáž skloubit se školou“

Eva nastoupila do našeho Trainee programu v závěru svých studií na ČVUT. Právě poslední ročník je podle ní pro podobnou zkušenost ideální – studenti už mívají méně předmětů i povinností. Spolupráce s Evou se nám líbila natolik, že jsme jí nabídli místo programátorky v Seznamu.