Přejít na obsah

Nastartujte kariéru v Seznamu


Studující a čerství absolventi se při výběrových řízeních často perou s nedostatkem praxe. Pokud je vám tato situace důvěrně známá a láká vás budoucnost například v oblasti vývoje, obchodu nebo online marketingu, máme pro vás nabídku, která se neodmítá.Trainee program volá všechny vysokoškoláky

Ideální kandidát do našeho Trainee programu nemusí překypovat znalostmi – zní to sice jako klišé, ale skutečně tu hledáme hlavně nadšení. A kromě nadšení budeme ještě potřebovat, abyste na nás měli čas 20 hodin týdně po dobu jednoho roku. Na oplátku vás zasvětíme do projektů, které jsou na českém internetu skutečně vidět.

Otevřeli jsme výběrka do nového ročníku Trainee programů

Sklik konzultace

Naučíte se orientovat v rozhraní Sklik a číst v datech, která formou doporučení a analýz pomáhají klientům a PPC agenturám dosahovat marketingových cílů.

RTB

Podíváte se pod pokličku největšího českého vydavatele reklamy a získáte mnoho informací ohledně nejprogresivnějšího prodejního kanálu současnosti.

Sklik optimalizace

Naučíte se, jak efektivně nastavit a vyhodnocovat kampaně zaměřené na výkon i na budování povědomí o klientově nabídce i brandu jako takového.

Brand Studio

Tady tvoříme reklamu, která lidi baví. Přiložíte ruku k dílu na špičkových konceptech brandových kampaní nebo pomůžete s realizací, od optimalizace až po data mining.

Konzultace Zboží.cz

Naučíte se orientovat v administraci Zboží.cz, vyznat se v XML feedu a poradit klientům, jak vylepšit inzerci.

Marketing

Pomůžete s organizací akcí a přípravou dárků pro klienty a Seznamáky. Zároveň vás zapojíme do tvorby některých kampaní seznamáckých služeb.

Analytika

Zjistíte, jak pracovat s velkým objemem dat a naučíte se je vyhodnocovat pomocí nástrojů, jako jsou GoodData nebo Keboola.

IT

Získáte praktické zkušenosti z různých programovacích a skriptovacích jazyků a seznámíte se s řadou zajímavých open-source technologií.Jaké technologie používáme nejčastěji?

Nejvíce se u nás potkáte s programovacími jazyky Python, C++, Java, Scala, Kotlin, JavaScript, React či Typescript a databázemi MariaDB a PostgreSQL. Samozřejmě používáme Linux a také Docker či Kubernetes. Věnujeme se i Machine Learningu a Big Datům.Co se právě děje?

Další články ze sekce Pro studenty najdete na našem blogu.Přijďte k nám na povinnou praxi

Potřebujete během středoškolského studia absolvovat povinnou praxi? I s tím vám rádi pomůžeme. Vybírat můžete z IT a technických oddělení, zpravodajství, vývoje, online reklamy nebo Skliku.

Se zájmem o praxi se nám prosím ozvěte alespoň 6 týdnů před jejím plánovaným začátkem na kariera@firma.seznam.czZkušenosti našich Trainee a stážistů

Petr Stefan

Programátor senior
Seznam jako zaměstnavatel mi přijde super. Je tu volnost v docházce – když potřebuju být doma, můžu přijít do práce později nebo si vezmu home office. Pracuju tu s moderními technologiemi a mám vliv na to, jak vypadá finální produkt.

Maroš Kramár

Programátor Trainee
Díky Trainee programu můžu v Seznamu získávat cenné zkušenosti z praxe i při studiu na VŠ. Pracuji na reálných projektech, které návštěvníci našich stránek každodenně využívají.

Tereza Tomanová

Stážista
Jít na stáž do Televize Seznam bylo to nejlepší rozhodnutí. Hned jsem se stala důležitou součástí týmu a získala neuvěřitelný prostor pro seberozvoj – místo koukání přes rameno jsem zpracovávala a vytvářela zprávy jako všichni ostatní. A postupně dostávala větší a větší zodpovědnost. Nejvíce se mi líbilo, že už od druhého dne jsem mohla slyšet své jméno jako autorka reportáže ve vysílání.

Sabina Cvrčková

Content marketing trainee
V Seznam Brand Studiu jsem dostala příležitost vyzkoušet si práci na projektu od A do Z – od projektového řízení až po samotnou distribuci. Nakonec jsem si sama mohla vybrat, která oblast mě baví nejvíce a dál se v ní rozvíjet. Velkou výhodou bylo, že jsem se stala plnohodnotnou posilou týmu hned první den, což pomohlo mému dalšímu růstu.Jan Koutný
Specialista Sklik senior

Jana Milichovská
Specialista Sklik

Sofiia Terekhova
Stážista Sklik

Eva Horáková
Konzultant Sklik senior

Mira Bekkairová
Stážista Sklik

Volodymyr Koroshchenko
Stážista SklikPozice šité na míru absolventům

Podpoříme vás v cílové rovince studií

Rádi vám pomůžeme při psaní bakalářky nebo diplomky. Přijít můžete s vlastním tématem, nebo si vyberte jedno z našich:

Redukce biasu z uživatelské zpětné vazby v internetovém hledání

Fulltext

Statistické vyhodnocování AB testů doporučovacích a reklamních systémů

IT, Reklama

Modelování uživatelské spokojenosti s personalizovaným doporučováním

IT, Reklama

Nové trendy marketingové komunikace v on-line prostředí

Obchod

Nestandardní formy reklamy v digitální komunikaci

Obchod

Obsahový marketing jako nástroj budování povědomí značek

Obchod

Využití elektronického vzdělávání ve firmách

HR

Moderní metody náboru s využitím sociálních sítí

HR

Se svými nápady na závěrečnou práci a pár slovy o sobě nám můžete psát na kariera@firma.seznam.cz.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields