Přejít na obsah

Nastartujte kariéru v Seznamu

Studující a čerství absolventi se při výběrových řízeních často perou s nedostatkem praxe. Pokud je vám tato situace důvěrně známá a láká vás budoucnost například v oblasti vývoje, obchodu nebo online marketingu, máme pro vás nabídku, která se neodmítá.

Trainee program volá všechny vysokoškoláky

Ideální kandidát do našeho Trainee programu nemusí překypovat znalostmi – zní to sice jako klišé, ale skutečně tu hledáme hlavně nadšení. Kromě toho budeme potřebovat, abyste na nás měli čas 20 hodin týdně po dobu jednoho roku.

Na oplátku vás zasvětíme do projektů, které jsou na českém internetu skutečně vidět. Navíc se budete moct učit od skutečných odborníků a zúčastnit se nejrůznějších školení i workshopů.

Momentálně hledáme zapálené juniorní programátory, a to jak v Praze, tak v Brně.


Podpoříme vás v cílové rovince studií

Rádi vám nabídneme pomocnou ruku při psaní vaší závěrečné práce. Se svými nápady na bakalářku nebo diplomku a pár slovy o sobě nám můžete psát na kariera@firma.seznam.cz. Pokud vás ale žádné téma nenapadá, můžete si vybrat jedno z našich:

Redukce biasu z uživatelské zpětné vazby v internetovém hledání IT – Fulltext
Statistické vyhodnocování AB testů doporučovacích a reklamních systémů IT – Reklama
Modelování uživatelské spokojenosti s personalizovaným doporučováním IT – Reklama
Nové trendy marketingové komunikace v on-line prostředí Obchod
Nestandardní formy reklamy v digitální komunikaci Obchod
Obsahový marketing jako nástroj budování povědomí značek Obchod
Využití elektronického vzdělávání ve firmách HR
Gamifikace ve vzdělávání HR
Moderní metody náboru s využitím sociálních sítí HR

Přijďte k nám na povinnou praxi

Středoškolákům a vysokoškolákům nabízíme možnost splnit si u nás školní praxi.

Nejvíce zkušeností umíme předat studentům těchto oborů:

  • IT – Naši programátoři se budou věnovat středoškolákům i vysokoškolákům, kteří v Seznamu plánují strávit alespoň měsíc. Kratší praxe pak studenti mohou strávit po boku Scrum mastera nebo na oddělení IT podpory našich zaměstnanců.
  • Žurnalistika a příbuzné obory – Skutečnou novinařinu si vysokoškoláci mohou vyzkoušet vedle největších žurnalistických es v redakci Televize Seznam.
  • Ekonomické a marketingové obory – Středoškolským studentům nabízíme praxi v oblasti PPC reklamy nebo oddělení administrativy.
  • Tvůrčí obory – SŠ i VŠ studenty si vezme pod křídla naše menší grafické oddělení nebo redakce Streamu.

Pokud jsme vás zaujali nebo na nás máte jakékoli otázky, napište nám na kariera@firma.seznam.cz. Se zájmem o praxi se nám prosím ozvěte alespoň 6 týdnů před jejím plánovaným začátkem.

Pozice šité na míru absolventům

Pro čerstvě vystudované uchazeče otevíráme spoustu juniorních pozic. Cesta k titulu určitě nebyla snadná a to, že jste ji úspěšně prošli, je velké plus.

Seznamte se s námi

Než k nám zamíříte pracovně, můžete si tu všechno sami prohlédnout. V pražské centrále Seznamu i v našem datovém centru Kokura totiž pořádáme komentované exkurze. Potkáte nás ale i na veletrzích iKariéra v Praze a Brně, na Dni firem pro matematiku a informatiku nebo na veletrhu Šance na VŠE. Kromě toho pořádáme různé akce a soutěže jako třeba naši studentskou kampaň.


„Upoutalo mě, že můžu stáž skloubit se školou“

Eva nastoupila do našeho Trainee programu v závěru svých studií na ČVUT. Právě poslední ročník je podle ní pro podobnou zkušenost ideální – studenti už mívají méně předmětů i povinností. Spolupráce s Evou se nám líbila natolik, že jsme jí nabídli místo programátorky v Seznamu.