Přejít na obsah

Podpoříme váš rozvoj

Jedním z našich velkých benefitů je vzdělávání. Náš interní tým trenérů nabízí všechno možné od školení přes tréninky, webináře, e-learningy až po interní odborná setkání. Není problém se domluvit ani na akci „v terénu“. Kromě konzultací reálných situací tak můžeme například stínovat vaše výkony.

Možností je spoustu. Pro nás je důležité, že člověk chce, pak se teprve dějí zázraky.

E-learning

Díky e-learningové kurzům se můžete vzdělávat odkudkoli a kdekoli. Pomůžeme vám připravit i vlastní kurz, pokud se chcete se svým know-how podělit.

Interní odborná setkání 

Máme ve svých řadách spoustu odborníků a díky těmto setkáním od nich můžete čerpat i vy. S jejich přípravou samozřejmě rádi pomůžeme.

Workshopy

Umíme je na míru na jakékoli téma. Buď ho zvládneme „odřídit“ sami, nebo pomůžeme s jeho vedením kolegovi, který se v daném tématu orientuje.

Projekty

Pomůžeme i s vedením projektů. Například tvorba celého adaptačního procesu, pomoc s moderací a řízením pracovních skupin nebo spolupráce na tvorbě procesů. 

Tréninky

Máme spoustu témat tréninků, ze kterých můžete vybírat. A když je potřeba, umíme to i online.

Konzultace

Potřebujete probrat osobně konkrétní situaci? Dejte vědět a podíváme se na to spolu. Konzultujeme samozřejmě i na dálku přes videohovor.

Přednášky

Potřebujete v týmu rychle sdělit nějaké informace? Můžete si nás pozvat třeba na poradu a my vám uděláme kratší přednášku na vybrané téma.

Zpětná vazba

Přijdeme se podívat přímo za vámi a dáme vám zpětnou vazbu na konkrétní aktivity. Například jak vedete poradu týmu, meetingy a další.

Externí školení

Potřebujete specifické know-how? S ohledem na budget vám rádi pomůžeme externí školení vybrat a objednat.


Program pro nováčky

Práce obchodníků, managerů a vývojářů bývá pěkně náročná. Aby vám hlavně v začátcích šla levou zadní, připravili jsme adaptační program. Ten vám pomůže zdokonalit se v dovednostech, které budete k práci potřebovat, ale i načerpat znalosti o našich produktech a službách.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields