Přejít na obsah

V Seznamu je každý zaměstnanec vnímán jako talent

Snažíme se dávat maximální prostor těm, co mají chuť učit se a zkoumat nové věci.

Práce, ve které se pořad učíte

V rámci našeho oddělení vzdělávání si budete vybírat nejrůznější tréninky a workshopy, ve kterých vám profíci z řad Seznamáků předají své zkušenosti. Nečekejte ale sáhodlouhé teoretické přednášky. Své nově nabyté znalosti a dovednosti si budete moct naopak rovnou vyzkoušet.

Hned první den v Seznamu vám vysvětlíme nejdůležitější věci do začátku, provedeme vás po naší centrále a povíme vám, jak to u nás chodí a jak se připravit na první úkoly.

O vaše vzdělávání se postarají trenéři

Náš tým interního vzdělávání má na srdci odborný i osobní rozvoj všech Seznamáků. Bude pro vás připravovat kurzy s různým zaměřením, ale i individuální konzultace, mentoring nebo třeba workshopy.
Z mnoha společných setkání pak najdete videozáznamy v e-learningu, kam trenéři průběžně přidávají i nové kurzy a návody pro vaši práci.

Naučte se programovat od nejlepších – Seznam IT akademie

Pořádáme sérii bezplatných workshopů, které jsou zaměřeny na různé programovací jazyky. Na vlastní kůži poznáte, jak to chodí u české internetové jedničky, a od největších špiček v oboru si odnesete cenné zkušenosti. Navíc potkáte stejně zapálené programátory a programátorky. Všechny naše workshopy jsou určené jak pro začátečníky, tak i pro zkušené profíky.