Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné i pro absolventyVhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: absolventy, muže i ženy.

Šéfeditor/Editor zpravodajství

Pro server Seznam Zprávy hledáme šéfeditora/editora, šéfeditorku/editorku pro denní zpravodajství.

Co budete dělat?

  • Podílet se na zpravodajství o dění v České republice, ve světě, v kultuře, byznysu a sportu.
  • Přinášet nápady, náměty, tipy na zpravodajská témata.
  • Editovat denní zprávy, reportáže, analýzy, rozhovory, komentáře. Kontrolovat věcnou správnost obsahu, stylisticky upravovat texty.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání výhodou, výbornou znalost českého jazyka a angličtiny na základní úrovni.
  • Praxi alespoň 5 let v online, audio – video nebo tištěném médiu.
  • Komunikační schopnosti na výborné úrovni.
  • Schopnost pracovat v týmu, pracovat s autory.

Co nabízíme:

  • Atraktivní a pestrou práci s různorodými tématy a zajímavými spolupracovníky.
  • Práci s reálným dopadem – publikaci textů na serveru Seznam Zprávy.
  • Stabilní mediální prostředí s dobrým ekonomickým zázemím.
  • Profesionální a přátelské pracovní prostředí, které nabízí inspiraci.
  • Máme 30 dní volna (5 týdnů dovolené a 5 dní Free days), interní vzdělávaní, stravenkový paušál, pružnou pracovní dobu.
  • Spolupráci na HPP.
  • Sídlíme na pražském Smíchově, poblíž stanice Anděl.

Pokud vás nabídka zaujala budeme se těšit na CV společně s motivačním dopisem a s odkazy na vaši práci/portfolio. Pochlubte se nám!

Na jakých produktech se budete podílet

Seznam Zprávy

Zpravodajství s velkým důrazem na video, které navštěvuje více než 5 milionů lidí týdně. Původní obsah, rozhovory, analýzy i investigativní žurnalistiku pro něj tvoří uznávaní novináři.

Přejít na web

Na co se můžete těšit

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Lékař online 24/7

Zdraví je u nás na prvním místě. Ušetřete čas dojížděním a poraďte se rovnou online. Lékař je vám k dispozici ve dne v noci.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Lucii

Další volné pozice

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Máte jiné představy?

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields