Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné i pro absolventyVhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: absolventy, muže i ženy.

Redaktor/ka politického zpravodajství

Pro server Seznam Zprávy hledáme redaktora/redaktorku se zaměřením na politické zpravodajství.

Co budete dělat?

  • Tvořit zpravodajství o dění v České republice, především se zaměřením na domácí politiku.
  • Přinášet nápady, náměty, tipy na zpravodajství ze svého oboru.
  • Vytvářet aktuální atraktivní, věcně správné, stylisticky kvalitní texty (především zprávy/analýzy/reportáže a rozhovory).

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání výhodou, výbornou znalost českého jazyka a angličtiny na základní úrovni.
  • Praxi alespoň 5 let v online, audio – video nebo tištěném médiu.
  • Komunikační schopnosti na výborné úrovni.
  • Schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost.

Co nabízíme:

  • Atraktivní a pestrou práci s různorodými tématy a zajímavými spolupracovníky.
  • Práci s reálným dopadem – publikaci textů na serveru Seznam Zprávy.
  • Stabilní mediální prostředí s dobrým ekonomickým zázemím.
  • Profesionální a přátelské pracovní prostředí, které nabízí inspiraci.
  • Máme 30 dní volna (5 týdnů dovolené a 5 dní Free days), interní vzdělávaní, stravenkový paušál, pružnou pracovní dobu.
  • Spolupráci na HPP.
  • Sídlíme na pražském Smíchově, poblíž stanice Anděl.

Pokud vás nabídka zaujala budeme se těšit na CV společně s motivačním dopisem a s odkazy na vaši práci/portfolio. Pochlubte se nám!

Na jakých produktech se budete podílet

Seznam Zprávy

Zpravodajství s velkým důrazem na video, které navštěvuje více než 5 milionů lidí týdně. Původní obsah, rozhovory, analýzy i investigativní žurnalistiku pro něj tvoří uznávaní novináři.

Přejít na web

Na co se můžete těšit

Lékař online 24/7

Zdraví je u nás na prvním místě. Ušetřete čas dojížděním a poraďte se rovnou online. Lékař je vám k dispozici ve dne v noci.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Lucii

Další volné pozice

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields