Přejít na obsah

Pojďte do toho s námi

Na co se můžete těšit

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Sport

Na pražské centrále protáhnete ztuhlá těla v posilovně, na větších pobočkách na hodině jógy. Kdo si nevybere nebo je z daleka, může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Homeoffice dohodou

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den. Záleží na pozici a domluvě se šéfem.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

Fandíme rodinám

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Konference

Když z vás bude eso v oboru, zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.Kde všechny seznamácké služby vznikají
Jak to vidí Seznamáci

Ondřej Krišica

Ředitel divize Reklamy
Baví mě, že když přijdu s nápady na nové projekty, tak je taky můžu zrealizovat. Podílím se tu na programatické transformaci celého českého online trhu a zároveň budujeme nejsilnější českou reklamní platformu, což je super.

Miroslava Chadimová

Finanční ředitelka
Pracuji tu skoro 12 let a jsem příkladem toho, že kariérní růst Seznam opravdu podporuje. Po pozicích manažerky a daňové poradkyně jsem se stala finanční ředitelkou. I když finance moc prostoru ke kreativitě neposkytují, pořád je něco nového před námi, jelikož jsme velmi činná a otevřená firma.

Martin Mašek

Teamleader výkonnostní reklamy
Seznam mi dal příležitost se kariérně rozvíjet a rozvrhnout si práci podle sebe. Za 10 let, co tu působím, jsem poznal skvělou partu lidí, vystřídal několik pracovních pozic a naučil se získané zkušenosti předávat do trhu. A proto tu pracuji rád.

Michaela Pazderová

Marketing partnership manager
Pracovat v Seznamu jsem pokaždé vnímala jako příležitost a výzvu. Po sedmi letech jsem se našla v B2B marketingu. Nyní organizuji odborné konference a strategicky rozvíjím partnerství. Baví mě, že Seznam nejsou jen tabulky, ale především lidi, kteří stojí za skvělými projekty a kteří dělají Seznam Seznamem.Naše pobočky najdete po celé republiceKomu pomáháme
Patříme mezi nejoceňovanější zaměstnavatele

 Virtuální prohlídka