Přejít na obsah

Pojďte do toho s námi

Na co se můžete těšit

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Sport

Na pražské centrále protáhnete ztuhlá těla v posilovně, na větších pobočkách na hodině jógy. Kdo si nevybere nebo je z daleka, může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Homeoffice dohodou

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den. Záleží na pozici a domluvě se šéfem.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

Fandíme rodinám

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Konference

Když z vás bude eso v oboru, zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.Kde všechny seznamácké služby vznikají
Jak to vidí Seznamáci

Ondřej Krišica

Ředitel divize Reklamy
Baví mě, že když přijdu s nápady na nové projekty, tak je taky můžu zrealizovat. Podílím se tu na programatické transformaci celého českého online trhu a zároveň budujeme nejsilnější českou reklamní platformu, což je super.

Miroslava Chadimová

Finanční ředitelka
Pracuji tu skoro 12 let a jsem příkladem toho, že kariérní růst Seznam opravdu podporuje. Po pozicích manažerky a daňové poradkyně jsem se stala finanční ředitelkou. I když finance moc prostoru ke kreativitě neposkytují, pořád je něco nového před námi, jelikož jsme velmi činná a otevřená firma.

Martin Doleček

Vedoucí oddělení informační bezpečnosti
Kdysi dávno, když jsem nastoupil jako řadový administrátor serverů, se mi ani nesnilo, že je možné jednou řídit projekty, týmy nebo třeba celé oddělení a pracovat s technologiemi, o kterých mnozí ani neslyšeli. V Seznamu se rychle naučíte, že i velká firma vám může být velkou rodinou.

Martin Mašek

Teamleader výkonnostní reklamy
Seznam mi dal příležitost se kariérně rozvíjet a rozvrhnout si práci podle sebe. Za 10 let, co tu působím, jsem poznal skvělou partu lidí, vystřídal několik pracovních pozic a naučil se získané zkušenosti předávat do trhu. A proto tu pracuji rád.

Michaela Pazderová

Marketing partnership manager
Pracovat v Seznamu jsem pokaždé vnímala jako příležitost a výzvu. Po sedmi letech jsem se našla v B2B marketingu. Nyní organizuji odborné konference a strategicky rozvíjím partnerství. Baví mě, že Seznam nejsou jen tabulky, ale především lidi, kteří stojí za skvělými projekty a kteří dělají Seznam Seznamem.Naše pobočky najdete po celé republiceKomu pomáháme
Patříme mezi nejoceňovanější zaměstnavatele

 Virtuální prohlídka