Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Redaktor/ka domácí rubriky

Pro server Novinky a deník Právo hledáme redaktora se zaměřením na domácí zpravodajství.

Získejte stabilní zázemí, přijďte do inspirujícího prostředí a staňte se součástí nejčtenějších médií s velkým dosahem a reálným dopadem.

Co budete dělat?

  • Tvořit zpravodajství o dění v České republice (politika, školství, obrana, policie, soudy, zdravotnictví, příběhy, aktuální dění a další) podle zaměření (přechozí zkušenosti).
  • Přinášet nápady, náměty, tipy na zpravodajství ze svého oboru a diskutovat o nich s vedoucím a editory.
  • Vytvářet aktuální atraktivní, věcně správné, stylisticky kvalitní texty (především zprávy a rozhovory).

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání, výbornou znalost českého jazyka a angličtiny na dobré úrovni.
  • Praxi alespoň 5 let v online nebo tištěném médiu.
  • Komunikativní a týmově orientovanou osobnost.
  • Schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat pevné termíny.

Co nabízíme:

  • Atraktivní a pestrou práci s různorodými tématy a zajímavými spolupracovníky.
  • Práci s reálným dopadem – publikaci textů na serveru Novinky.cz a v deníku Právo.
  • Stabilní mediální prostředí s dobrým ekonomickým zázemím.
  • Profesionální a přátelské pracovní prostředí, které nabízí inspiraci.
  • Máme 30 dní volna (5 týdnů dovolené a 5 dní Free days), interní vzdělávaní, stravenkový paušál, pružnou pracovní dobu.
  • Spolupráci na HPP.
  • Sídlíme na pražských Vinohradech kousek od zastávky tramvaje.

Pokud vás nabídka zaujala budeme se těšit na CV společně s motivačním dopisem a s odkazy na vaši práci/portfolio. Pochlubte se nám!

Na jakých produktech se budete podílet

Novinky.cz

Nejčtenější zprávy na českém internetu. Můžou se pochlubit 70% zásahem všech zájemců o internetové zpravodajství. Videa na Novinky.cz přehrají každý týden téměř 3 miliony lidí.

Přejít na web

Na co se můžete těšit

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Lucii

Další volné pozice

Borgis – Slezská

Borgis a.s., Slezská 2127/13, Praha 2

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields