Přejít na obsah

Servisní technik – správce objektu

Praha  •  Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká

  • cílem vaší práce bude zajistit technický a provozní chod kanceláří a poboček Seznam.cz a komfort pracovního prostředí pro Seznamáky
  • budete komunikovat se správou budovy včetně vyřizování reklamací na budově a dohledu nad jejich plněním, hodit se vám tedy bude zkušenost na podobné pozici
  • budete dohlížet na stavební a jiné práce prováděné externími firmami
  • potřebovat budete manuální zručnost – čekají vás údržbářské práce, běžné opravy a drobné instalatérské práce
  • uplatníte znalost základů práce s PC – MS Office, MS Outlook, internet, protože budete komunikovat i s externími dodavateli, provádět objednávky a koordinovat dodávky od dodavatelů
  • také budete montovat a stěhovat nábytek, starat se o zeleň
  • často budete komunikovat se zaměstnanci Seznam.cz v souvislosti s prováděnými pracemi, uvítáme proto vstřícný přístup, spolehlivost a schopnost plnit úkoly ve stanoveném termínu
  • neobejdete se bez řidičáku sk.B, výhodou je i platná vyhláška 50/1978

Na co se můžete těšit

  • na moderní kanceláře – jak to u nás vypadá se můžete podívat tady
  • velká firma s dlouholetou tradicí nabízí jistotu, že s ní jen tak něco neotřese
  • pracujeme v uvolněné atmosféře, tykáme si, pomáháme si a kromě práce, jsme zapáleni i do společných volnočasových aktivit
  • jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme
  • zapomeňte na dresscode a formality, máme tu přívětivé prostředí pro děti i čtyřnohé mazlíčky, moderní technologie, které nám usnadňují práci a v naší smíchovské centrále i fitko
  • k práci si můžete uvařit dobrou kávu, v kondici vás udrží ovoce do práce

Čím vám ještě uděláme radost

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

S kým budete spolupracovat

Adéla Jelínková
Facility manager
Do Seznamu jsem nastoupila na počátku roku 2018 jako koordinátorka facilities. Starám se o zaměstnance a jejich pracovní prostředí, aby se tu cítili jako doma. Ve volném čase se věnuju sportu a ráda si zajdu s kamarády do kina.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Davidovi