Přejít na obsah

Konzultant pro Seznam Partner

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co vás čeká?

  • vaším úkolem bude příprava projektů pro partnerskou sít, budete se podílet na jejich vedení po obchodní i produktové stránce
  • máte obchodně orientované myšlení, vyjednávací schopnosti a přirozenou asertivitu, kterou využijete jak při komunikaci napříč Seznamem, tak i s obchodními partnery (nejčastěji provozovatelé webů)
  • výhodou je povědomí o reklamních systémech a online reklamě
  • důležitý je proaktivní přístup a samostatnost, očekáváme vlastní iniciativu při vedení svěřených projektů a ochotu učit se novým věcem
  • zároveň máte analytické schopnosti a umíte myslet v širších souvislostech – dokážete poradit a doporučovat klientům vhodné technologické řešení a reklamní formáty, správně interpretovat data s cílem vyhodnotit fungování a přínosnost našich služeb
  • neobejdete se bez dobré znalosti Excelu pro sestavování reportů výsledků a analýzy dat pro jednotlivé partnery

Co nabízíme?

  • dostanete příležitost pracovat na úspěšné a rozvíjející se službě Seznam Partner
  • získáte zkušenosti s přípravou zcela nových projektů v online reklamě
  • velkou míru seberealizace a rozvoje vlastních nápadů, budete mít možnost hledat nové podněty pro další rozvoj služby Seznam Partner a budovat stabilní obsahovou sít napříč českým internetem
  • kompletní zaškolení – připravte se na intenzivní tréning se zaměřením na fungování našich reklamních systémů, produkty Seznamu, metriky apod.
  • týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti a společně hledáme vhodné cesty a řešení
  • neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

Vojtěch Bek
Konzultant Seznam Partner
Už jsou to téměř dva roky, co jsem nastoupil do Seznamu jako konzultant týmu Seznam Partner, kde pomáháme monetizovat weby našich partnerů. Co mě baví na práci nejvíc? To, jak se vše dynamicky vyvíjí a každý den řešíme nové věci. Máme možnost podílet se na projektech, které pak používá velká část uživatelů na českém internetu. Když už nejsem v práci a situace to dovolí, věnuji se fotbalu, golfu nebo filmům, seriálům a herní konzoli.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice