Přejít na obsah

Facility koordinátor

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice  •  Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká a koho hledáme?

• řešíte administrativní úkoly v rámci provozního oddělení

• zajišťujete komfort pracovního prostředí pro zaměstnance Seznam.cz po provozní i technické stránce – nebojíte se manuální práce a rádi přidáte ruku k dílu :)

• komunikujete se správou budovy a zaměstnanci – máte příjemné vystupování a zodpovědný přístup k práci

• vyřizujete reklamace na budově a dohlížíte na jejich plnění

• provádíte a koordinujete objednávky od dodavatelů – spolehlivost, dochvilnost, samostatnost a flexibilita jsou vaše silné stránky

• spolupracujete s recepcí

• evidujete stav zásob a zajišťujete jejich objednání – bude potřeba zvládat práci na PC (MS Office, Outlook..)

• organizujete firemní akce

• a nechybí vám řidičský průkaz :)

Co nabízíme?

• nemusíte mít nutně rozsáhlé zkušenosti, vítáme i šikovné absolventy

• budete pro nás důležitý člen, na kterého se můžeme spolehnout a vy zase na nás

• prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup, nové nápady a chuť pouštět se do nových věcí

• na formality si nepotrpíme, zapomeňte na dress code a všichni si tu tykáme

• na nudu a stereotyp tady není prostor, ale na úsměv a pohodou atmosféru ano

• pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 dny sick days

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Adéla Jelínková
Facility manager
Do Seznamu jsem nastoupila na počátku roku 2018 jako koordinátorka facilities. Starám se o zaměstnance a jejich pracovní prostředí, aby se tu cítili jako doma. Ve volném čase se věnuju sportu a ráda si zajdu s kamarády do kina.

Brno, Londýnské náměstí 856/2

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice

Naše prostory v Brně se na vás těší i s nabídkou stravování přímo v areálu. Za pěkného počasí můžete využít terasu ke grilování nebo si v případě deště zahrát fotbálek. Kromě bezproblémové dostupnosti MHD u nás zaparkujete s autem i kolem.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě