Přejít na obsah

Kartograf

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Administrativa, Brigády, Jiné  •  Pro muže i ženy

Vaše role

Potřebujeme pomocníka v kartografické redakci, který nám bude pomáhat udržovat mapu a informace v ní aktuální, ať už pomocí vlastních informací nebo díky hlášením našich uživatelů.

Občas editujeme data i na OpenStreetMap nebo připravujeme podklady v QGis. Kromě aktualizace mapy často doplňujeme texty k novým bodům zájmu a spravujeme fotografie uživatelů. Práce Kartografa je jako nikdy nekončící seriál 🙂 

Vaše předpoklady

Vhodný kandidát je pro nás ten, kdo studuje obor geografie a kartografie, a hledá praxi v oboru. Zkušenost s psaním textů o zajímavostech v krajině či historických památkách také vítána pro vytváření bodů zájmu v mapách. Pokud přispíváte na OpenStreetMaps budete mít výhodu. Důležitá je pro nás také pečlivost, samostatnost a cílevědomost. Nabízíme možnost plného nebo zkráceného úvazku a smlouvu na dobu určitou do konce srpna 2020 bez možnosti prodloužení (zástup za MD/RD).

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.