Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: OZP, muže i ženy.

QA Engineer

Hlavní mise:

Jako QA Engineer budete klíčovým hráčem v našem týmu, odpovědným za zajištění nejvyšší kvality našich produktů. Vaše práce bude zásadní pro úspěch našeho sociálního ekosystému, který konkuruje platformám jako Facebook nebo Twitter. Budete pracovat na špičkových technologiích a přispívat k rozvoji našich diskuzních a sociálních platforem. Vaší misí bude zajistit, že všechny nově vyvinuté funkce a aktualizace procházejí důkladným testováním, což zahrnuje psaní automatizovaných testů, identifikaci a řešení problémů, a zajištění bezproblémového uživatelského zážitku.

Co budete dělat:

  • Rozvoj a implementace testovacích strategií: Vytvářet a provádět komplexní testovací plány pro zajištění kvality našich aplikací.
  • Automatizace testů: Psát a udržovat skripty pro automatizaci testování, aby se zefektivnil proces ověřování kvality.
  • Spolupráce na vylepšeních: Pracovat v těsné spolupráci s vývojovými týmy na identifikaci a opravě chyb a na optimalizaci výkonu našich systémů.
  • Monitoring a reportování: Sledovat výsledky testování, analyzovat problémy a reportovat vývojovým týmům pro rychlou reakci.
  • Inovace v oblasti QA: Aktivně se podílet na vývoji nových metod testování a nástrojů pro zlepšení kvality a efektivity testovacích procesů.

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenosti s psaním bash skriptů a znalost webových technologií.
  • Praktické zkušenosti s Dockerem a schopnost práce s virtuálními servery.
  • Pevné znalosti Gitu a principů CI/CD.
  • Zájem o automatizaci a zdokonalování procesů.
  • Ochota učit se a sdílet znalosti v týmu.
  • Znalost Pythonu a Node.js je výhodou.

Co nabízíme:

  • Práci na vývoji inovativních sociálních prvků a možnost konkurovat velkým sociálním platformám.
  • Dynamické pracovní prostředí s důrazem na týmovou spolupráci a sdílení know-how.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
  • 6 týdnů dovolené a širokou škálu benefitů.
  • Otevřenou firemní kulturu bez zbytečných formalit.

S kým budete spolupracovat

Jiří Kupka
Vedoucí týmu vývoje
V Seznamu dělám už sedmým rokem. Vždy mě bavily weby a webové technologie, kterým se snažím věnovat i ve svém volném čase. Rád programuju v Pythonu, protože mi přišel vždy elegantní a bylo jednoduché v něm vyjádřit myšlenku, naprogramovat nějaký prototyp nebo bez problému napsat velký projekt. Aktuálně mám na starosti tým zodpovědný za Seznam Diskuze a vznikající sociální platformu. Po práci si rád zasportuju nebo zahraju na piano či kytaru. Volný čas se snažím trávit s rodinou a přáteli třeba u nějaké dobré deskovky.

Na co se můžete těšit

Lékař online 24/7

Zdraví je u nás na prvním místě. Ušetřete čas dojížděním a poraďte se rovnou online. Lékař je vám k dispozici ve dne v noci.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Konference

Když z vás bude eso v oboru, zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Evě

Další volné pozice

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields