Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné i pro absolventyVhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: absolventy, muže i ženy.

C++ && Python Programátor

Přidejte se k týmu, ve kterém tvoříme služby Seznamu, které používají stovky tisíc lidí denně.

Co budete dělat:

  • Programovat v C++ a Pythonu 3
  • Psát efektivní SQL dotazy a navrhovat tabulky
  • Používat Docker, Kubernetes, Gitlab a další nástroje

Co očekáváme:

  • Praktickou zkušenost s projekty pro reálné uživatele
  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v IT (minimálně bakalářské)
  • Zkušenost s návrhem aplikací
  • Zájem o moderní nástroje a technologie

Technologie, se kterými pracujeme:

  • Programování: C++ 11-20 a Python 3 na Linuxu
  • Nástroje a platformy: Docker, Kubernetes, Gitlab CI, ArgoCD
  • Databáze: MySQL, Galera Cluster, Vitess, Elasticsearch
  • Monitorování: Kibana, Prometheus, OpsGenie
  • Verzování: Git

Jak vypadá vývoj u nás:

  • Backend Zboží je převážně v Pythonu, část v C++
  • Pracujeme v malých týmech (3-5 lidí) v Praze a Brně
  • Používáme Scrum metodiku ve dvoutýdenních iteracích
  • Naše produkční kódy procházejí code review a automatickými testy

Co vám nabízíme:

  • Inovativní prostředí: Prostor pro realizaci a otevřenost inovacím
  • Profesní růst: Možnost rozvoje a kariérního postupu v rámci firmy
  • Podporující tým (ano, víme že to je klišé)
  • Neformální atmosféru: Přátelské prostředí, kde si všichni tykáme a pomáháme si
  • Na pracovní stanici OS dle vlastního výběru

Na jakých produktech se budete podílet

Zboží.cz

Srovnávač cen, na kterém nabízí své produkty téměř 30 tisíc e-shopů. Týdně ho navštíví přes milion lidí. Zboží je prostě boží.

Přejít na web

S kým budete spolupracovat

Petr Novák
Vedoucí vývoje
V Seznamu pracuju jako vedoucí vývoje. Původně jsem se věnoval jen Zboží.cz, ale teď k němu přibyly i další věci. Moje hlavní práce je nepřekážet vývojářům. Kromě toho pomáhám s plánováním práce a různými vedlejšími aktivitami, jako je třeba lákání nových duší.

Na co se můžete těšit

Lékař online 24/7

Zdraví je u nás na prvním místě. Ušetřete čas dojížděním a poraďte se rovnou online. Lékař je vám k dispozici ve dne v noci.

Podporujeme rodiny

Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Konference

Když z vás bude eso v oboru, zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Tereze

Další volné pozice

  • Vhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
    Vhodné pro: OZP, muže i ženy.
    JavaPythonScala
    České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Praha, Zlín
  • Kotlin/Java developer
    GitJavaKafkaKotlinKubernetesLinux
    Vhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
    Bratislava, Brno, Ostrava, Praha, Žilina
  • Trainee Frontend Vývojář Homepage
    CSSGitLabJavaScriptReactTypeScript
    Vhodné pro muže i ženy
    Vhodné pro: muže i ženy.
    Brno
  • QA Specialista
    GitLabKubernetes
    Praha
  • Víc než Cloud Engineer
    BashDockerGitLabKubernetesLinuxOpenStackPrometheusPython
    Brno

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields