Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

System Engineer pro Mapy.cz a Email.cz

Jste zapálený Linuxák(čka)? Do nově budovaného týmu hledáme možná právě vás! Služba, kterou denně využívají statisíce lidí – to už je pořádná výzva.

Co vás čeká

  • budete budovat, rozvíjet a spravovat projekty Mapy.cz, Email.cz
  • budete se starat o linuxové operační systémy na stovkách fyzických a virtuálních serverech v prostředí s vysokou dostupností 99.9%
  • setkáte se tu s technologiemi Kubernetes, Openstack, Prometheus a dalšími
  • naučíte se řešit incidenty v prostředí velkého datového, síťového a výpočetního provozu
  • s kolegy budete držet 24/7 pohotovost (vzdáleně, nikam nejezdíte)

Co budete potřebovat

  • znalost operačního systému GNU/Linux
  • zkušenost se scriptováním (shell)
  • základní znalost programovacího jazyka Python
  • pomůže vám také znalost s Gitem a CI/CD, s technologií Docker a Kubernetes
  • chuť se učit novým věcem

  • pravidelně budete spolupracovat se zkušenými členy týmu, kteří vás provedou vaším začátkem u Seznamu
  • budete řešit provozní incidenty, a tak vaše potřeba komunikace bude velmi rozvětvená. Budete komunikovat s:
    vývojem, se kterým probíráme návrhy a optimalizace aplikací
    produktovým manažerem, se kterým řešíme provoz našich služeb
    infrastrukturálním oddělením, se kterým řešíme HW a virtualizace

 Na co se můžete těšit

  • na unikátní projekty Mapy.cz, Email.cz
  • zakládáme si na přátelských vztazích a neformální atmosféře, zapomeňte na dress code a další formality
  • v Seznamu máme neustále možnost učit se nové technologie a postupy a rozvíjet své znalosti při práci na velkých a zajímavých projektech
  • pravidelně se účastníme domácích i zahraničních IT konferencí a nebojíme se svoji práci veřejně prezentovat
  • nově máme dalších 5 free days k dovolené :-) Samozřejmostí je i možnost pracovat z home office. Obvykle pracujeme 3 dny z domova a 2 dny z kanceláře

Na jakých produktech se budete podílet

Mapy.cz

Spolehlivá navigace i oblíbený pomocník při výletech. V hlavní turistické sezóně Mapy využívá až milion lidí denně. Až 21 tisíc lidí měsíčně tu hledá speciální haptické mapy pro zrakově postižené.

Přejít na web

Lékař online 24/7

Zdraví je u nás na prvním místě. Ušetřete čas dojížděním a poraďte se rovnou online. Lékař je vám k dispozici ve dne v noci.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Eleně

Další volné pozice

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields