Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Obchodník s plynulou polštinou a češtinou

Na naší pobočce v Ostravě pracuje v obchodním oddělení na telesales kolem třiceti Seznamáků, jen k dokonalosti nám chybí ještě jeden, který bude umět komunikovat i polsky. Moc rádi tě mezi sebou přivítáme :)

Co bude tvou náplní práce:

 • Nejprve u nás začneš s důkladným zaškolením – je potřeba vstřebat všechny informace ohledně produktů a o tom, jak to vlastně všechno funguje
 • Následuje zpočátku větší míra akvizice – budeš volat novým zákazníkům a začneš používat nabyté informace
 • Když už se budeš cítit komfortně a budeš mít za sebou adaptační období, dostaneš do své péče svěřené portfolio firemních zákazníků. Zhruba ⅔ času zabere komunikace v polštině, zbytek v češtině – potřebuje tedy nutně znalost obou jazyků na plynulé úrovni.
 • Nejde nám o jednorázový obchod – je pro nás důležité budování dobrých a dlouhodobých vztahů s novými i stávajícími klienty. Stávajících je většina.
 • Podstatné je taky zjišťování potřeb klienta, a na základě těchto individuálních potřeb hledat a nabízet klientům vhodná řešení.
 • Součástí je plnění nastavených obchodních plánů a dalších dílčích cílů.
 • A samozřejmě s tím souvisí i administrativa jako je práce s interními systémy, reporty apod.

Co nabízíme:

 • Máme fixní složku, pohyblivou složku mzdy a kvartální odměny – na reálně nastavených obchodních cílech. Máš tedy svou stabilní jistotu a za super výkon i odměny.
 • Důkladné zaškolení na pozici – nemusíš mít obavu, že bychom tě hned hodili do vody. Máme oddělení trenérů a v týmu tě bude čekat zkušený  kolega či kolegyně.
 • Pružná pracovní doba od pondělí do pátku. Víkendy a svátky neděláme :)
 • Žádné call scripty, kterých se musíš za každou cenu držet.
 • Tykání, nemáme dress code, pracoviště máme útulné a společnost nám dělají čtyřnozí mazlíčci :)
 • 6 týdnů dovolené (5 týdnů dovolené + 5 free days), systém cafeterie, příspěvek na stravu, občerstvení na pracovišti a další výhody.

S kým budete spolupracovat

Petra Kutáčková
Manažerka obchodního týmu
V Seznamu jsem již skoro 8 let. Nejdřív jako obchodník na telesales, poté senior a teď už přes dva roky vedu tým. Práce v Seznamu a s lidmi mě pořád neskutečně baví a naplňuje. Snažím se jim předávat své zkušenosti a oni mě neustále utvrzují v tom, jak skvělý tým jsme. Telesales v Seznamu je úplně jiný. U obchodníku si ceníme kreativity, představivosti a selského rozumu. To je pro mě důležitější než vědomosti a zkušenosti na telefonu. Děláme to prostě po seznamácku. Ve svém volném čase se věnuji rodině, přátelům, procházkám, jízdám na kole, kde vyčistím hlavu, a díky synovi jsem fanynkou florbalu.

Na co se můžete těšit

Malé kanceláře

Náš tým nenajdete ve velkém openspace. Máme menší útulné kanceláře.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.
Ostrava

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Sabině

Podobné nabídky

Ostrava, Ruská 87/11

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, Ostrava

V okolí naší ostravské pobočky to žije. Především milovníci jídla si přijdou na své – najdete tu spousty restaurací i jídelen. S kolegy si tu můžete zahrát stolní fotbálek nebo uspořádat grilovačku po práci.

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields