Přejít na obsah

Developer of JVM system for stream big data processing

Brno, Ostrava, Praha  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

During the past decade enterprises have processed 25 times more data than the decade before. Would you like to learn how to process it too?

In Seznam we have one of the biggest experiences in how to handle data with the biggest Hadoop clusters in Czech Republic and Spark or Flink jobs.

As the era of streams comes, we open new positions in Ostrava and other cities, where we will teach you how to process big data with streams in Kafka and Flink.

Stream data processing will be your daily bread. You will earn unique experience, which is highly valuable on the market.

Don’t hesitate to contact our HR division and come to visit us for a talk about how we do things in Seznam.

We write jobs in Java, Kotlin and Scala. It doesn’t matter if you are a junior or a senior – we are the ones who will teach you working with data the best way.

Čím vám ještě uděláme radost

Malé kanceláře

Náš tým nenajdete ve velkém openspace. Máme menší útulné kanceláře.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

S kým budete spolupracovat

Jan Sonnek
Vedoucí týmu vývoje
Do Seznamu jsem nastoupil jako Java vývojář jobů pro zpracovaní velkých dat v týmu Statistik. Měl jsem možnost pracovat s největšími Hadoop clustery v ČR a prohloubil jsem si znalosti technologií Spark a Flink. Touha pomáhat ostatním a podílet se na rozvoji divize Reklamy mě přivedla do týmu Cílení. Ten nabízí jak personálně, tak technologicky různorodou práci. Je možné pracovat s výkonnými servery stavěnými na rychlou odezvu do 15 ms, nebo naopak s BigData clustery.
 
Zajímá vás tato pozice? Napište Tereze

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka