Přejít na obsah

Specialista / Konzultant pro Firmy.cz

Brno  •  Marketing a reklama, Obchod  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Co vás čeká:

  • spolu s dalšími obchodníky ze Seznamu budete pečovat o malé a středně velké klienty využívající službu Firmy.cz
  • budete hledat optimální řešení a návrhy na zlepšení pro kampaně klientů v souladu s jejich potřebami

Koho hledáme? Někoho, kdo…

  • má obchodního ducha – budete se aktivně podílet na zvyšování počtu klientů naplno využívajících možnosti služby Firmy.cz a dokáže najít obchodní potenciál u stávajících klientů
  • má profesionální vystupování – spolu s obchodníky nebo i samostatně se budete účastnit schůzek u klientů, zjišťovat jejich potřeby, prezentovat navrhovaná řešení a vyhodnocovat kampaně
  • se cítí během prezentování jistě a dokáže mluvit i před širším publikem – obchodníkům budete poskytovat odbornou pomoc při prodeji služby Firmy.cz, interně budete edukovat a informovat o novinkách celé obchodní týmy
  • má řidičský průkaz sk. B a je aktivní řidič
  • předchozí zkušenosti na konzultantské či obchodní pozici, případně v online prostředí (výhodou, ne podmínkou)

Co nabízíme:

  • prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, naopak oceníme proaktivní přístup, nový nápad a chuť pouštět se do nových věcí
  • příležitost pracovat na rozvoji největšího online katalogu firem u české internetové jedničky
  • týmovou spolupráci a pohodovou partu kolegů, kteří rádi poradí a po práci jdou spolu posedět
  • práci, která má smysl – pracujeme na službách, které jsou oblíbené a které lidem pomáhají ať už doma, v práci nebo třeba na cestách

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

S kým budete spolupracovat

Tomáš Anděl
Manažer týmu Firmy.cz
V Seznamu pracuji od roku 2014. Nastoupil jsem na pozici Manažer obchodního týmu, o rok později jsem se začal věnovat rozvoji služby Firmy.cz a stavět skvělý tým specialistů a konzultantů, které nyní vedu. Společně pomáháme klientům získat více zákazníků, zlepšujeme nejen výkon jejich kampaní, ale i službu, kterou používají miliony lidí. Po práci mi doplňuje energii rodina, zahrada nebo dobrý film.

Brno, Londýnské náměstí 856/2

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, Brno, Štýřice

Naše prostory v Brně se na vás těší i s nabídkou stravování přímo v areálu. Za pěkného počasí můžete využít terasu ke grilování nebo si v případě deště zahrát fotbálek. Kromě bezproblémové dostupnosti MHD u nás zaparkujete s autem i kolem.

Zajímá vás tato pozice?