Přejít na obsah

Account Manager pro Zlínský kraj

Zlín  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

V týmu budete spolupracovat s dalšími 6 obchodníky a manažerem Liborem Horákem. Kanceláře máme v Olomouci a ve Zlíně, po zapracování Vám budou svěřeni klienti převážně ze Zlínského kraje.

Na začátku Vaší kariéry u nás Vás čeká oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku námi poskytovaných služeb a rychle se zorientovali v dané problematice, poskytneme Vám komplexní zaškolení a e-learningové kurzy. Budete kombinovat vlastní schůzky s účastí na schůzkách kolegů, a tím své teoretické poznatky získané ze školení a kurzů uplatňovat v praxi. Po adaptaci (2–3 měsíce) je pak práce zaměřená především na péči a rozvoj stávajících klientů, ale nesmíme opomíjet vyhledávat i klienty nové.

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud Vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků, nebojíte se zavolat na neznámé číslo, máte příjemné vystupování, dokážete rozpoznat obchodní příležitosti a umíte aktivně nabídnout vhodná řešení. Velmi důležitá je sebedůvěra a schopnost dosahovat vytyčených cílů.

Abychom byli našim klientům dobrými obchodními partnery, upřednostňujeme kvalitu před kvantitou.

Libor (Manažer obchodního týmu):

 U Seznamu působím již řadu let. Začínal jsem stejně jako ty, na pozici obchodníka, takže vím co je pro úspěch důležité a s jakými překážkami se můj tým potýká. Základem všeho je chuť na sobě pracovat a samozřejmě nesmí chybět obchodní duch. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí, společně s týmem trenérů, tvých kolegů, a mé podpory, tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace, a dále budeme pracovat na tvém osobnostním a profesním růstu. Důležitá je ochota učit se novým věcem, vytrvalost, chuť cestovat, a samozřejmě hledat pro naše klienty ta nejlepší možná řešení směřující k rozvoji jejich podnikání.

Obchodník- člen týmu:

Moje práce není stereotypní. Denně se setkávám se zajímavými lidmi z různých oborů a řeším s nimi, jak pomocí online reklamy oslovovat správné zákazníky a dosahovat požadovaných výsledků. Mám kolem sebe tým skvělých lidí a jsem součástí jedničky v oblasti online marketingu. Co chtít víc?

Čím vám ještě uděláme radost

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

Zlín, Tečovská 1052

Seznam.cz, a.s., Tečovská 1052, Zlín, Malenovice

Naše východomoravská pobočka je skvěle dostupná přímo z dálnice. Jako naši zaměstnanci v ní najdete špičkovou techniku, klimatizované prostory, sprchu, parkovací místo a nejpohodovější kolegy.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka