Přejít na obsah

Senior produktový manažer/-ka pro videoportál Stream.cz

Praha  •  Produkt a výzkum  •  Pro muže i ženy

V našem týmu nám schází šikovný produkťák, který se bude podílet na budování videoportálu Stream.cz.

Hledáme člověka, který:

  • Má předchozí zkušenosti z prostředí online video-platforem a nejsou mu cizí pojmy jako AVOD, IPTV, aplikace pro chytré televize a HbbTV.
  • Přemýšlí jak technicky, tak businessově a dokáže spolupracovat s cross-funkčními týmy. Bude rovnocenným partnerem šéfa vývojového teamu, který je složený z front- i back-end vývojářů a QA specialistů. Napříč Seznamem bude také komunikovat s analytiky, editory, grafiky, markeťáky, nebo i právníky.
  • Si dovede poradit s celým produktovým životním cyklem – od identifikace příležitosti, analýzy jejích přínosů a dopadů, až ke zdárnému spuštění projektu a jeho následnému rozvoji.
  • Umí zpracovat přesné zadání pro vývojáře a spolu s nimi odladit veškeré detaily, které jsou potřebné pro zdárný launch a rozvoj produktu.
  • Se nebojí prosadit svůj názor a bude pravidelně přicházet s novými nápady a vlastní iniciativou. Často míváme společné brainstormingy, takže oceníme váš názor a nápady, které přinesete.
  • Je empatický/-á a komunikativní – umí se bavit s lidmi z různých odvětví, proniknout do jejich práce a spolu s nimi posouvat produkt vpřed.

Na co se můžete těšit?

  • Prostředí, ve kterém se člověk může realizovat a přicházet ze svými nápady. Rychle je dokážeme posouvat kupředu.
  • Velkou míru seberealizace, svobodu v práci a možnost ovlivnit podobu a další rozvoj videa na Seznamu.
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days, nebo vlastní fitko v budově.

Zní to jako role přesně pro vás? V tom případě neváhejte a ozvěte se nám. Společně tak můžeme budovat videoportál, který má ambici být tím nejlepším.

Čím vám ještě uděláme radost

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

S kým budete spolupracovat

Igor Kalaš
Ředitel Business Developmentu
V Seznam.cz působím už pět let. Začínal jsem jako manažer v oddělení Business Developmentu, následně jsem měl jako Ředitel obsahu více než tři roky na starost strategický rozvoj obsahových služeb (Stream.cz, Proženy.cz, Garáž.cz a Newsfeed). Od letošního března jsem zpět v oddělení Business Developmentu v pozici jeho ředitele a mým úkolem je řešit jednak strategické projekty Seznam.cz a jednak rozvoj videoportálu Televizeseznam.cz. Ve volném čase rád čtu, jezdím na výlety a poznávám nové chutě.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Janě

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka