Přejít na obsah

Nehledáme operátory, ale obchodníky.

Ostrava  •  Obchod, Telesales  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co vás čeká:

Baví tě komunikovat, volat, vymýšlet a navrhovat řešení pro klienty? Nebo jednoduše – baví tě komunikace přes telefon? Jsi obchodník tělem i duchem? Chceš pracovat pro největší českou internetovou společnost? Možná čekáme právě na tebe!
Na naší pobočce v Ostravě pracuje kolem třiceti Seznamáků, kteří mezi sebou rádi přivítají nové kolegy a kolegyně, které baví obchod a chtějí se rozvíjet.

Náplň práce:

  • Péče o svěřené portfolio firemních zákazníků.
  • Budování dobrých a dlouhodobých vztahů s novými i stávajícími klienty. Stávajících je většina.
  • Plnění nastavených obchodních plánů a dalších dílčích cílů.
  • A samozřejmě s tím souvisí i administrativa jako je práce s interními systémy, reporty apod.
  • Hledání a nabídka vhodných řešení individuálně pro každého klienta na míru dle jeho potřeb

Co nabízíme:

  • Máme fixní složku, pohyblivou složku mzdy a kvartální odměny – na reálně nastavených obchodních cílech. Máš tedy svou stabilní jistotu a za super výkon i odměny.
  • Důkladné zaškolení na pozici – nemusíš mít obavu, že bychom tě hned hodili do vody. Máme oddělení trenérů a v týmu tě bude čekat zkušený  kolega či kolegyně.
  • Pružná pracovní doba od pondělí do pátku.
  • Žádné call scripty, kterých se musíš za každou cenu držet.
  • Tykání, nemáme dress code, pracoviště máme útulné a společnost nám dělají čtyřnozí mazlíčci :)
  • 5 týdnů volna, 3 sick days, systém cafeterie, příspěvek na stravu, občerstvení na pracovišti a další výhody.

Máš-li obchodní myšlení, motivuje tě plnit obchodní plány a chceš se stát součástí Seznamu, rádi tě mezi námi přivítáme :)

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

Petra Kutáčková
Manažerka obchodního týmu
V Seznamu jsem již skoro 8 let. Nejdřív jako obchodník na telesales, poté senior a teď už přes dva roky vedu tým. Práce v Seznamu a s lidmi mě pořád neskutečně baví a naplňuje. Snažím se jim předávat své zkušenosti a oni mně neustále utvrzují v tom, jak skvělý tým jsme. Telesales v Seznamu je úplně jiný. U obchodníku si ceníme kreativity, představivosti a selského rozumu. To je pro mě důležitější než vědomosti a zkušenosti na telefonu. Děláme to prostě po seznamácku. Ve svém volném čase se věnuji rodině, přátelům, procházkám, jízdám na kole, kde vyčistím hlavu, a díky synovi jsem fanynkou florbalu.

Ostrava, Ruská 87/11

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, Ostrava

V okolí naší ostravské pobočky to žije. Především milovníci jídla si přijdou na své – najdete tu spousty restaurací i jídelen. S kolegy si tu můžete zahrát stolní fotbálek nebo uspořádat grilovačku po práci.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě