Přejít na obsah

Trainee C++ programátor

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Trainee a stáže  •  Pro muže i ženy

Co budete dělat

– rozvíjet, udržovat i opravovat především real-time backendové systémy, kde je kladen důraz na vysokou rychlost a spolehlivost
– psát testy, dokumentaci a benchmarky
– pracovat nad kódem sdíleným desítkami kolegů (verzujeme v Gitu)
– revidovat kód ostatních kolegů
– připravovat balíky a spolupracovat s adminy při nasazování aplikací do provozu

Co k tomu budete potřebovat

– praktické zkušenosti s programováním v jazyce C++ (výhodou znalost standardu 11 a 14, STL, Boost, TBB …)
– dále výhodou znalost jazyka Python, relačních i NoSQL databází
– orientace v linuxovém prostředí (Debian výhodou)
– schopnost získat přehled o celém produktu, nejen pouze své části kódu
– znalost AJ na úrovni čtení a psaní technické dokumentace

O týmu

– Budete součástí menšího týmu, který zodpovídá za výdej reklamy Sklik.

– Za tím, co na první pohled může vypadat jako obyčejný inzerát, se skrývá spousta technologií a procesů – počínaje předzpracováním dat v objemech milionů řádků v clusterovaných databázích, přes hledání nejrelevantnějších inzerátů v těchto datech na desítkách strojů, po jejich aukční výdej a propagaci zpětné vazby celým systémem.

– To vše pod vysokou zátěži a s real-time dostupností, kterou měříme v milisekundách.

S kým budete spolupracovat

Josef Bouška
Vedoucí týmu vývoje pro Sklik.cz
Do Seznamu jsem nastoupil roku 2012 jako C++/Python programátor. Aktuálně vedu tým vývoje pro výdej reklamy v síti Skliku. Programováním se bavím od dob, kdy počítače pracovaly s 8 bity na frekvenci 3,5 MHz a data se ukládala na magnetofonové pásky. Většinu volného času věnuji své rodině a mimo to rád cestuji, občas i s plnou polní po hřebenech hor.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě