Přejít na obsah

Návrhář UI/UX

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Produkt a výzkum, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme?

Do našeho seznamáckého týmu hledáme zkušeného návrháře pro práci na vyhledávači Seznam.cz, který se nebojí nových výzev, ať už ze strany uživatelů, produktových manažerů nebo konkurence ;) 

Čeká tě práce na unikátním projektu, který denně použije téměř 2 mil. lidí, a každý měsíc se vypustí alespoň jedna nová věc, kterou navrhneš.

 Jak si tě představujeme?

  • Sháníme někoho, pro koho žádné grafické procesory a designérské nástroje nejsou překážkou. Takže pokud ovládáš FigmuSketch, nebo Axure, jsi náš člověk.
  • Zároveň také od tebe potřebujeme, aby ses dokázal zamyslet nad “big picture” produktu. Víme, že uživatel je číslo jedna, ovšem máme také nějaké obchodní záměry a cíle, které chceme naplnit. Proto je potřeba, aby ses stal takovým katalyzátorem mezi produktovým manažerem a obchodem, nacházel mezi jejich argumenty kompromis a to, co z vás vypadne, aplikoval do vyhledávání tak, aby to dávalo smysl.
  • V neposlední řadě je pro nás důležité, abys byl srdečný člověk, proaktivní pracant a nepotřeboval vše přesně nalinkované. Pokud denně přemýšlíš, jak lidem usnadnit život na internetu a umíš se vcítit do jejich potřeb a problémů, jedině dobře.
  • Jsme zvědaví a rádi se podíváme, co už máš za sebou. Společně s reakcí tedy prosíme o zaslání portfolia tvých prací :)

Co bys u nás přesně dělal?

  • I když dělíme projekty na menší, střední a větší, dratové modely budou tvým denní chlebem.
  • Trpělivě bys pak naslouchal oponentuře od našich manažerů, produktových návrhářů a pomohl týmu vývojářů rozluštit, jak vše vyrobit v co možná nejadekvátnějším čas  a s co nejmenšími náklady. Ve všech případech bude podstatné se ptát proč děláš co děláš a jestli to má smysl.
  • Na tobě pak je, jestli je nutné projekt testovat a jak. Zvolíš AB test? Pošleš vše do našeho výzkumného centra a necháš tam udělat pořádný kvaliťák? Použiješ pro test high-fidelity prototyp nebo ne?
  • No a nakonec to také musíš navrhnout. Na to máme už ready knihovnu, které říkáme Seznam Design System, ten ti práci zjednoduší a vše zrychlí.

Čím vám ještě uděláme radost

Sport

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy.

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. A pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka