Přejít na obsah

Key account manager

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká

  • budete obchodovat s klíčovými, nejvýznamnějšími zákazníky Seznam.cz
  • stanete se pro klienty partnerem v oblasti plánování marketingu
  • budete s nimi rozvíjet dlouhodobé vztahy a zároveň budete hledat nové příležitosti
  • budete vytvářet obchodní nabídky, prezentovat je klientům a prodávat internetovou reklamu, tedy všechny mediatypy, které Seznam.cz nabízí
  • naučíme vás, jak naše služby fungují a jak plánovat reklamní kampaně
  • každý obchodník má individuální plán, ale zároveň spolupracujeme v týmu a plníme společné cíle. Týmová spolupráce je pro nás velmi důležitá
  • abychom se stále zlepšovali, budete pracovat na svých prodejních dovednostech s manažerem a s interními trenéry

Co od vás ještě potřebujeme

  • na internetu jste jako doma, prostředí online reklamy dobře znáte a pokud máte zkušenost i s jejím prodejem, tím lépe
  • alespoň dva roky jste úspěšně obchodoval/a, nejlépe ve službách pro firemní klienty
  • umíte výborně komunikovat, prezentovat i vyjednávat
  • obchod je pro vás radost, motivuje vás makat a vydělat si
  • chcete se rozvíjet, učit a růst
  • umíte pracovat v týmu i samostatně
  • uvítáme, pokud zvládnete obchodní jednání v angličtině (není to ale podmínkou)

V čem je náš Obchod jedinečný

  • práce u české internetové jedničky má zásadní výhodu – všichni nás znají. U klientů tak hned získáme jejích pozornost
  • jsme velká firma s dlouholetou tradicí. Nabízíme tak jistotu, že s námi jen tak něco neotřese. Navíc se nebojíme inovací a přivítáme každý dobrý nápad
  • ke klientům přistupujeme partnersky. Zaměřujeme se na dlouhodobé vztahy, rady a konzultace. Jsme pyšní na to, co prodáváme. Naše produkty a služby totiž pomáhají klientům v podnikání
  • máme vždy k dispozici znalosti spousty kolegů – od optimalizátorů PPC kampaní, přes konzultanty, až po specialisty na konkrétní produkt či službu. Pokud vidíme možnost ke zlepšení, zpětnou vazbu tu vždy oceníme
  • kdo má chuť se vzdělávat a rozvíjet, pomohou mu manažeři i interní trenéři. S nimi se můžeme pustit do spousty kurzů, workshopů nebo individuálních konzultací. K dispozici máme také obsáhlý e-learning

Čím vám ještě uděláme radost

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. A pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Konference

Zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Davidovi