Přejít na obsah

Account manager akvizičního týmu

Seznam.cz, a.s., Jankovcova 1566/2b, 170 00 Praha, Holešovice  •  Obchod, Telesales  •  Pro muže i ženy

Co bude vaším úkolem?

  • nejdříve se co nejvíce naučit na úvodním intenzivním produktovém školení a školení obchodních dovedností, musíte přeci vědět, co prodávat a jak to prodávat
  • poté už pod vedením svého manažera a zkušenějšího kolegy propojíte teorii ze školení se skutečnou praxí
  • budete tedy po telefonu komunikovat s novými zákazníky z řad menších a středních firem, kteří se Seznamem ještě nespolupracují a to na základě jejich poptávky z infolinky a dalších platforem
  • najít pro ně to nejvhodnější řešení – tedy zviditelnění v online světě např. Sklik, Firmy.cz a Zboži.cz
  • trénovat své prodejní dovednosti s manažerem a interními trenéry, takže prostor k odbornému rozvoji tu určitě je a rádi ho podpoříme

Co od vás potřebujeme?

  • komunikace po telefonu s klientem a obchod vás musí bavit
  • dokážete se správně ptát, ale také klienta poslouchat, zjistit jeho potřeby a přemýšlet nad nejvhodnějším řešením – zapojit tedy vlastní hlavu, přesné call skripty vám určitě nedáme, nejsme klasické call centrum
  • na internetu si zvládnete najít potřebné informace o klientovi a běžně pracujete s Wordem a Excelem a to na uživatelské úrovni
  • pokud za sebou máte zkušenosti s obchodem po telefonu – jako telefonní operátor nebo ze zákaznické linky je to pro vás výhoda, ale není to podmínka, zkušenosti z oblasti marketingu nejsou nutností

Co nabízíme?

  • máme pružnou pracovní dobu a pracujeme od pondělí do pátku
  • respektujeme a vítáme individuální přístup vůči klientům, nemáme call scripty
  • reálně nastavené obchodní cíle, za které jsou náležité odměny (fixní složka, pohyblivá složkou a taky kvartální odměny)
  • všichni si tady tykáme, nemáme dress code, pracoviště máme útulné a společnost nám dělají čtyřnozí mazlíčci :)
  • máme 5 týdnů volna, 3 sick days, systém cafeterie, stravenky, občerstvení na pracovišti a jiné výhody.

Jak vypadá život v našem Telesales si se dozvíte v tomto článku

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Praha – Holešovice

Seznam.cz, a.s., Jankovcova 1566/2b, 170 00 Praha, Holešovice

Jedna z našich dvou pražských poboček je nejen kousek od tramvaje, ale i od vyhlášené Toustárny. Svačinu si můžete sníst v klimatizované kanceláři nebo třeba na procházce po břehu Vltavy v přilehlém parčíku.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Janě