Přejít na obsah

Frontend developer pro Zboží.cz

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Proč Zboží?

Jednoduše proto, že “Zboží je boží”. Baví nás řešit výzvy a že jich na zboží je požehnaně. Musíme se například vypořádat s velkým počtem uživatelů, konkrétně 1 774 645, a proto je pro nás důležitá stabilita a rychlost, takže pojmy jako “code splitting” nebo “lazy-loading” nám nejsou cizí. Aktuálně nám celé Zbozi.cz běží v technologii React a pracujeme na “code splitting”. Ale tím to nekončí. Chceme na to navázat SSR, abychom rychlost celé služby posunuli zase o kus dál a hlavně také měli vylaďené SEO. Tlačítka, odsazení a nebo třeba pozicování prvků řešíme pomocí Less. Kod píšeme v TypeScript, protože typy už nás několikrát zachránily od bolesti hlavy. Ale jenom to by nestačilo, a proto píšeme i unit testy v Jest. Dále testujeme i React komponenty, kde si pomáháme knihovnou Enzyme. A v neposlední řadě také píšeme e2e testy, kde používám “Cypress”.

Jak funguje váš budoucí tým?

Jsme tým, který se snaží dělat věci s rozmyslem. Nepotrpíme si na formalismy, dáváme přednost lidské domluvě. Nebojíme se říct si, že vše nejde podle plánu a (nejen) v případě komplikací si vzájemně pomáháme. Důležitá je pro nás spolehlivost a důvěra, když se na něčem domluvíme, mělo by se to dodržet nebo včas upozornit na problém. Snažíme se o čistá řešení, ale nestavíme vzdušné zámky.

A co ještě můžete získat?                                                                            

Přátelské a neformální prostředí. Všichni si tu tykáme a jsme si vzájemně oporou. Kolegy s otevřenou myslí, kteří jsou vždy připraveni ti s čímkoliv pomoci. Iniciativa je vždy vítána. Možnost realizace v zázemí stabilní společnosti. Pružnou pracovní dobu a hromadu dalších benefitů.

Čím vám ještě uděláme radost

Sport

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy.

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Petr Novák
Vedoucí vývoje
V Seznamu pracuju jako vedoucí vývoje. Původně jsem se věnoval jen Zboží.cz, ale teď k němu přibyly i další věci. Moje hlavní práce je nepřekážet vývojářům. Kromě toho pomáhám s plánováním práce a různými vedlejšími aktivitami, jako je třeba lákání nových duší.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice?

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka