Přejít na obsah

Account Manager Sreality – Plzeň

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co Vás čeká?

  • Budete mít na starosti spektrum klientů inzerujících na nejúspěšnějším realitním serveru v ČR: Sreality.cz
  • Předchozí zkušenost na obchodní pozici je nutná, zkušenost v oblasti realitního trhu je výhodou
  • Svěřenému portfoliu klientů pomáháte efektivně nastavovat reklamní kampaně a nabízíte další služby
  • S klienty máme dobré a dlouhodobé vztahy, a chceme je dále rozvíjet
  • Neobejde se to bez práce v našem interním systému, administrativa je tak nedílnou součástí
  • Do týmu zapadnete, pokud vás baví obchod, jste pohodové povahy a zároveň jste přirozeně ambiciózní a samostatní, dokážete být důslední a dotahovat věci do konce
  • Práce v regionu Plzeň, Karlovy Vary, Klatovy

Co nabízíme?

  • Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti, ve všem vás zaškolíme
  • Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code
  • Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup
  • Budete pro nás důležitý člen, na kterého se můžeme spolehnout a vy zase na nás
  • Možnost výrazně ovlivnit své ohodnocení prostřednictvím motivační bonusové struktury, která je tvořena fixní složkou, pohyblivou složkou a kvartální odměnou
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days

Čím vám ještě uděláme radost

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

S kým budete spolupracovat

Tomáš Pokorný
Manažer obchodní sítě – západ
Obchodu v Seznamu se věnuju od roku 2009, kdy jsem začínal jako obchodník v terénu. Postupně přes manažerské pozice v segmentu středních a malých firem a klíčových zákazníků jsem se stal manažerem obchodní sítě západ. V rámci této pozice vedu manažery obchodních týmů, kteří prodávají reklamu středně velkým klientům v Čechách.

Plzeň, náměstí T. G. Masaryka 1931/12

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň

Naše plzeňská pobočka je hned u tramvaje a svou kolárnou potěší i všechny cyklisty. Když budete potřebovat na chvíli vypnout, můžete kolegy vyzvat ke hře stolního fotbálku. V okolí najdete i spoustu restaurací.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice