Přejít na obsah

Senior iOS Programátor pro Mapy.cz

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká?

Jsme parta vývojářů, která stojí za aplikací Mapy.cz, programujeme ji, navrhujeme a vylepšujeme, máme ji rádi. Abychom se nenudili a rozšiřovali si obzory, staráme se i o aplikace jako jsou Email, Sbazar, Sreality a Sauto. Zkrátka aplikace, které pomáhají tisíce uživatelům v běžném životě i mimo něj. Hledáme vývojáře, který povede iOS tým a bude s námi rád experimentovat, jak zefektivnit vývoj aplikací.

Koho hledáme?

Hledáme vývojáře se zkušenostmi s vývojem iOS aplikací s nadšením dále rozšiřovat své znalosti a chutí experimentovat s novými technologiemi a postupy. Požadujeme velmi dobrou znalost iOS platformy jako takové, Swiftu, zkušenosti s Objective-C a praxi s návrhem a udržováním architektury aplikace. Velkou výhodou jsou zkušenosti s C++ a jeho integrací s Objective-C, zkušenosti s vedením projektu a dalších vývojářů, zájem o multiplatformní vývoj aplikací v podobě Flutteru. Samozřejmostí jsou pojmy jako GCD, MVVM, IBDesignable, IBInspectable, dependency injection…

A co Vám nabídneme my? 

Přátelské a neformální prostředí. Všichni si  tu tykáme a jsme si vzájemně oporou. Prostor pro vlastní iniciativu. Každý dobrý nápad je vždy vítán. Možnost realizace v zázemí stabilní společnosti. Zaměstnancům nabízíme také pružnou pracovní dobu,5 týdnů dovolené, techniku na přání a spoustu dalších skvělých benefitů. 

Čím vám ještě uděláme radost

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

S kým budete spolupracovat

Petr Novák
Vedoucí vývoje
V Seznamu pracuju jako vedoucí vývoje. Původně jsem se věnoval jen Zboží.cz, ale teď k němu přibyly i další věci. Moje hlavní práce je nepřekážet vývojářům. Kromě toho pomáhám s plánováním práce a různými vedlejšími aktivitami, jako je třeba lákání nových duší.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Štěpánovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka