Přejít na obsah

Senior iOS Programátor pro Mapy.cz

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká?

Jsme parta vývojářů, která stojí za aplikací Mapy.cz, programujeme ji, navrhujeme a vylepšujeme, máme ji rádi. Abychom se nenudili a rozšiřovali si obzory, staráme se i o aplikace jako jsou Email, Sbazar, Sreality a Sauto. Zkrátka aplikace, které pomáhají tisíce uživatelům v běžném životě i mimo něj. Hledáme vývojáře, který povede iOS tým a bude s námi rád experimentovat, jak zefektivnit vývoj aplikací.

Koho hledáme?

Hledáme vývojáře se zkušenostmi s vývojem iOS aplikací s nadšením dále rozšiřovat své znalosti a chutí experimentovat s novými technologiemi a postupy. Požadujeme velmi dobrou znalost iOS platformy jako takové, Swiftu, zkušenosti s Objective-C a praxi s návrhem a udržováním architektury aplikace. Velkou výhodou jsou zkušenosti s C++ a jeho integrací s Objective-C, zkušenosti s vedením projektu a dalších vývojářů, zájem o multiplatformní vývoj aplikací v podobě Flutteru. Samozřejmostí jsou pojmy jako GCD, MVVM, IBDesignable, IBInspectable, dependency injection…

A co Vám nabídneme my?

Přátelské a neformální prostředí. Všichni si  tu tykáme a jsme si vzájemně oporou. Prostor pro vlastní iniciativu. Každý dobrý nápad je vždy vítán. Možnost realizace v zázemí stabilní společnosti. Zaměstnancům nabízíme také pružnou pracovní dobu,5 týdnů dovolené, techniku na přání a spoustu dalších skvělých benefitů.

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Petr Novák
Vedoucí vývoje
V Seznamu pracuju jako vedoucí vývoje. Původně jsem se věnoval jen Zboží.cz, ale teď k němu přibyly i další věci. Moje hlavní práce je nepřekážet vývojářům. Kromě toho pomáhám s plánováním práce a různými vedlejšími aktivitami, jako je třeba lákání nových duší.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice?