Přejít na obsah

Manažer obchodního týmu Telesales

Seznam.cz, a.s., Jankovcova 1566/2b, 170 00 Praha, Holešovice  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co vás čeká

  • převezmete zodpovědnost za tým obchodníků po telefonu (telesales), kteří rozvíjí spolupráci s našimi menšími klienty – zde skvěle uplatníte své předchozí zkušenosti s vedením obdobného obchodního týmu
  • zodpovídáte za plnění obchodních cílů jak jednotlivce, tak celého týmu aneb 99% není 100% :-)
  • dohlížíte na to, aby se tým zlepšoval v prodejních dovednostech – sami byste měli vědět, jak tým motivovat a posouvat, i když vám budou k dispozici interní trenéři
  • každodenní práce v systémech a s čísly – tohle byste měli mít v malíčku, aby vám šla práce lépe od ruky

Těšit se můžete na

  • aktivní tým, který budete mít možnost dále rozvíjet
  • transparentní a motivující systém odměňování, který je složený z fixní, pohyblivé i kvartální částky
  • příjemné kanceláře v Holešovicích plné zkušených kolegů, kteří rádi poradí
  • produkt, který každý zná a našim klientům pomáhá ke zviditelnění se na trhu

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Petra Hubková
Manažerka oddělení Telesales
V Seznamu pracuju od roku 2013. Nastoupila jsem na pozici krizového manažera, později jsem měla na starosti rozjezd služby Kupi, stavěla jsem akviziční tým a nyní vedu oblast Telesales. Na Seznamu mne nejvíce baví změny – vývoj služeb, systémů. Prostě se každý den dozvíte nebo naučíte něco nového. Ve volném čase si ráda pospím, věnuji se svým psům a cvičím jógu.

Praha – Holešovice

Seznam.cz, a.s., Jankovcova 1566/2b, 170 00 Praha, Holešovice

Jedna z našich dvou pražských poboček je nejen kousek od tramvaje, ale i od vyhlášené Toustárny. Svačinu si můžete sníst v klimatizované kanceláři nebo třeba na procházce po břehu Vltavy v přilehlém parčíku.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě