Přejít na obsah

Account Manager pro online marketing – Příbram, Benešov

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co Vás čeká?

• Budete mít na starosti široké spektrum středních a malých klientů
• Svěřenému portfoliu klientů pomáháte efektivně nastavovat reklamní kampaně a nabízíte další služby
• Zvládnete skvěle pečovat nejen o stávající klienty, ale neodradí vás také vyhledávání těch nových
• S klienty máme dobré a dlouhodobé vztahy, bude to chtít udržovat pozitivní přístup i nadále
• Neobejde se to bez práce v našem interním systému, administrativa je tak nedílnou součástí
• Do týmu zapadnete, pokud vás baví obchod, jste pohodové povahy a zároveň jste přirozeně ambiciózní, dokážete být důslední a dotahovat věci do konce
• Práce v regionu Příbram – Benešov

Co nabízíme?

• Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti, ve všem vás zaškolíme
• Možnost samostatné práce –čas v terénu a kanceláři si organizujete sami
• Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code
• Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup
• Budete pro nás důležitý člen, na kterého se můžeme spolehnout a vy zase na nás
• Možnost výrazně ovlivnit své ohodnocení tedy motivační bonusovou strukturu
• Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, a když vás skolí rýmička, vyřeší to 3 sick days

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Konference

Zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.

S kým budete spolupracovat

Zuzana Papežová
Manažerka obchodního týmu
Jsem Seznamákem už od roku 2011 a celou dobu stojím v čele regionálního obchodního týmu. Společně se svým týmem hledáme pro menší a střední klienty ta nejlepší řešení. Naším cílem je být pro klienta partnerem a poradcem. S obchodníky pracujeme na rozvoji nejen klientského portfolia, ale i obchodníků samotných.

Plzeň, náměstí T. G. Masaryka 1931/12

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň

Naše plzeňská pobočka je hned u tramvaje a svou kolárnou potěší i všechny cyklisty. Když budete potřebovat na chvíli vypnout, můžete kolegy vyzvat ke hře stolního fotbálku. V okolí najdete i spoustu restaurací.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice