Přejít na obsah

iOS programátor

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká?

  • budete se podílet na vývoji obsahových appek Seznamu jako např. Televize Seznam, Novinky.cz, Sport.cz, Seznam Zprávy, Pohádky a další
  • pomůžete nám vyvíjet i řadu vlastních knihoven
    jako třeba mobilní přehrávač používaný většinou našich aplikací
  • budete si udržovat přehled o celé aplikaci, nejen
    části, na které zrovna pracujete
  • dostanete možnost podílet se na produktovém a
    technologickém návrhu aplikace

Koho hledáme?

  • máte zkušenosti s vývojem iOS appek
  • jste schopni samostatně navrhnout a napsat
    aplikaci
  • programujete ve Swiftu, ale dokážete se
    zorientovat i v Objective-C kódu
  • máte zkušenost s Git, debugováním aplikací,
    píšete přehledný a testovatelný kód
  • rádi se seznamujete s novými technologiemi a
    prozkoumáváte neprošlapané cesty
  • nežijete jen prací a po pracovní době s námi rádi
    zajdete třeba na pivko

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Michal Jamroz
Vedoucí týmu vývoje
Nastoupil jsem v roce 2016 jako iOS vývojář do poměrně malého mobilního týmu obsahových služeb. Asi po roce jsem začal vést jeho část zaměřenou na aplikaci Seznam Zprávy. V současné době se s mým týmem staráme o rozvoj Android a iOS aplikací Televize Seznam, Novinky.cz, Sport.cz, Seznam Zprávy, Pohádky a TV Program. Mimo práci hraju v cimbálovce, rád sportuju a poznávám nové země a kultury.

Brno, Londýnské náměstí 856/2

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice

Naše prostory v Brně se na vás těší i s nabídkou stravování přímo v areálu. Za pěkného počasí můžete využít terasu ke grilování nebo si v případě deště zahrát fotbálek. Kromě bezproblémové dostupnosti MHD u nás zaparkujete s autem i kolem.

Zajímá vás tato pozice? Napište Nikole