Přejít na obsah

Obchodník – Telesales

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava  •  Telesales  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co vás čeká:

– Baví tě mluvit, volat, vymýšlet a navrhovat řešení pro klienty? Nebo jednoduše – baví tě komunikace přes telefon?

– Máme spoustu klientů, kteří využívají naše služby, a je potřeba se o tyto klienty postarat a pomoci jim nastavit služby na míru

 Zároveň neustále rozšiřujeme řady našich klientů a vyhledáváme klienty nové a pomáháme jim se zviditelnit v online světe

– Část dne zabere samotné volání a tvorba nabídek, ale je s tím spojena i spousta administrativy a práce v našich interních systémech

– Se vším ti pomůže náš trenérský tým, který tě na vše potřebné zaškolí, a oporou ti bude také tým zkušených kolegů, manažeři a specialisté PPC kampaní

– Máš-li obchodní myšlení, motivuje tě plnit obchodní plány a chceš se stát součástí Seznamu, rádi tě mezi námi přivítáme :)

Co nabízíme:

– Zajistíme ti důkladné zaškolení na pozici – nemusíš mít obavu, že bychom tě hned hodili do vody

– Máme pružnou pracovní dobu a pracujeme od pondělí do pátku

– Respektujeme a vítáme individuální přístup vůči klientům, nemáme call scripty, kterých se musíš za každou cenu držet

– Všichni si tady tykáme, nemáme dress code, pracoviště máme útulné a společnost nám dělají čtyřnozí mazlíčci :)

– Máme 5 týdnů volna, 3 sick days, systém cafeterie, stravenky, občerstvení na pracovišti a jiné výhody.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

Ladislav Neuwirth
Manažer oddělení Telesales
Do Seznamu jsem přišel z TELCO oboru a byl jsem plný očekávání, jak moc odlišné budou světy reklamy a telekomunikací. Nakonec jsem našel rozdíly, které by někdo mohl považovat za drobnosti – firemní kultura, přístup nadřízených nebo obrovská ochota pomoci v začátcích. Pro mne jako člověka s čerstvou zkušeností změny zaměstnání šlo o nesmírně důležité faktory, které mi pomohly se zapracovat.

Ostrava, Ruská 87/11

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava

V okolí naší ostravské pobočky to žije. Především milovníci jídla si přijdou na své – najdete tu spousty restaurací i jídelen. S kolegy si tu můžete zahrát dokonce kulečník nebo uspořádat grilovačku po práci.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě

Virtuální prohlídka

Kde nás potkáte