Přejít na obsah

Optimalizátor PPC kampaní – Plzeň

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň  •  Marketing a reklama, Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Koho hledáme a co vás čeká?

– umíte nebo se chcete naučit s PPC systémem Sklik (víte, co to je :-))
– mezi vaše hlavní úkoly bude patřit psaní krátkých reklamních textů, zakládání a optimalizace PPC kampaní
– výhodou je obchodní myšlení, protože budete hledat optimální nastavení Sklik kampaní pro naše klienty
– zároveň budete vyhodnocovat úspěšnost, efektivitu kampaní a vylepšovat jejich výkon
– jste komunikativní a nebojíte se zavolat klientovi, domluvit se na nejlepším postupu případně mu poradit
– máte velmi dobré prezentační dovednosti a jste tedy schopni občas i osobně prezentovat výsledky přímo klientovi
– zvládáte práci s MS Office balíčkem, v Excelu si umíte vyfiltrovat potřebná data
– rádi pracujete v týmu, informace a zkušenosti budete sdílet s dalšími optimalizátory a kolegy z obchodního oddělení

Co nabízíme?

– možnost rozvíjet znalosti v online marketingu a dále se vzdělávat v novinkách v Skliku
– týmovou spolupráci, jsme velká firma a rádi si navzájem předáváme informace
– prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit
– zapomeňte na dress code a formality, všichni si tykáme
– nebojíme se inovací a přivítáme každý dobrý nápad
– jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme
– pružnou pracovní dobu a další zajímavé benefity jako například 3 dny sick day, stravenky, možnost home office

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

S kým budete spolupracovat

Vladimír Pomr
Teamleader optimalizačních služeb
Do Seznamu jsem nastoupil v roce 2012 jako optimalizátor Skliku pro klíčové zákazníky. Na podzim 2013 jsem začal spolupracovat s obchodními manažery na rozvoji týmů optimalizátorů po celé ČR jako specialista PPC systému Sklik. Od ledna 2018 se svým týmem optimalizátorů v Praze a Plzni společně vytváříme a spravujeme Sklikové kampaně menším a středním klientům z našeho regionu.

Plzeň, náměstí T. G. Masaryka 1931/12

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň

Naše plzeňská pobočka je hned u tramvaje a svou kolárnou potěší i všechny cyklisty. Když budete potřebovat na chvíli vypnout, můžete kolegy vyzvat ke hře stolního fotbálku. V okolí najdete i spoustu restaurací.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice

Virtuální prohlídka

Kde nás potkáte