Přejít na obsah

Vedoucí vývoje Zboží.cz

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Ostatní specialisté, Programátoři, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Co u nás budete dělat

• Nabízí se vám jedinečná příležitost vést a rozvíjet tři vývojové týmy cenového srovnávače Zboží.cz. Hledáme šéfa pro 15 vývojářů, který se vyzná v současných webových technologiích, ale zároveň za nimi dokáže vidět smysl a přínos pro uživatele.

• Budete se podílet na přípravě a prioritizaci projektů. Vývojáři u nás nejsou automaty na kód, zájem o fungování služby jako celku je více
než vítán. Technologický rozvoj ovšem bude primárně na vás.

• Využíváme sdílenou infrastrukturu firmy (SCIF) a spolupracujeme i s dalšími seznamáckými službami. Domluvy s okolím vás neminou.

• Asi nebudete programovat každý den, ale kódu rozumět musíte. Naše klíčová slova jsou C++, Python, JavaScript, MySQL, Elasticsearch a Kubernetes.

• Pracovat budete převážně z Prahy, jednou za čas zavítáte i do Brna – jeden z týmů pracuje právě tam.

Co vám za to nabízíme

• Zásadní podíl na rozvoji jedné z největších e-commerce služeb v Česku. Výsledek vaší práce uvidí miliony lidí. (Přesněji řečeno, 1,2 milionu RU měsíčně – v době mimo sezónu.) 

• Povedete technologický přerod komplexní služby z tradiční architektury „do cloudu“. Dobám instalace serverů už odzvonilo, ale větší část cesty ještě leží před námi, a víme že bude stát za to.

• Do práce se těšíme nejen na různorodé projekty, ale i na své kolegy. V Seznamu mezi ně patří kapacity z různých IT oborů, od expertů na JavaScript po návrháře datových center.

• Zapomeňte na dress code. Zakládáme si na přátelských vztazích a neformální atmosféře. Máme tu přívětivé prostředí pro děti i čtyřnohé mazlíčky, moderní technologie, které nám usnadňují práci a v naší smíchovské centrále i fitko.

Čím vám ještě uděláme radost

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Fandíme rodinám

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Podporujeme rodiny s dětmi a přispíváme na hlídání dětí do dvou let.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

Konference

Zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.

S kým budete spolupracovat

Petr Novák
Vedoucí vývoje
V Seznamu pracuju jako vedoucí vývoje. Původně jsem se věnoval jen Zboží.cz, ale teď k němu přibyly i další věci. Moje hlavní práce je nepřekážet vývojářům. Kromě toho pomáhám s plánováním práce a různými vedlejšími aktivitami, jako je třeba lákání nových duší.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Nikole

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka