Přejít na obsah

Account Manager – online marketing Plzeň

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň  •  Obchodníci  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co Vás čeká?

• Budete mít na starosti široké spektrum středních a malých klientů

• Svěřenému portfoliu klientů pomáháte efektivně nastavovat reklamní kampaně a nabízíte další služby

• Zvládnete skvěle pečovat nejen o stávající klienty, ale neodradí vás také vyhledávání těch nových

• S klienty máme dobré a dlouhodobé vztahy, bude to chtít udržovat pozitivní přístup i nadále

• Neobejde se to bez práce v našem interním systému, administrativa je tak nedílnou součástí

• Do týmu zapadnete, pokud vás baví obchod, jste pohodové povahy a zároveň jste přirozeně ambiciózní, dokážete být důslední a dotahovat věci do konce

• Práce v regionu Plzeň-Klatovy

Co nabízíme?

• Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti, ve všem vás zaškolíme

• Možnost samostatné práce – nemusíte se držet call scriptů, čas v terénu a kanceláři si organizujete sami

• Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code

• Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup

• Budete pro nás důležitý člen, na kterého se můžeme spolehnout a vy zase na nás

• Možnost výrazně ovlivnit své ohodnocení tedy motivační bonusovou strukturu

• Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days

S kým budete pracovat

Zuzana Papežová

Manažerka obchodního týmu

Jsem Seznamákem už od roku 2011 a celou dobu stojím v čele regionálního obchodního týmu. Společně se svým týmem hledáme pro menší a střední klienty ta nejlepší řešení. Naším cílem je být pro klienta partnerem a poradcem. S obchodníky pracujeme na rozvoji nejen klientského portfolia, ale i obchodníků samotných.

Kde budete pracovat

Plzeň, náměstí T. G. Masaryka 1931/12

Naše plzeňská pobočka je hned u tramvaje a svou kolárnou potěší i všechny cyklisty. Když budete potřebovat na chvíli vypnout, můžete kolegy vyzvat ke hře stolního fotbálku. V okolí najdete i spoustu restaurací.

Nabízíme

Technologie

Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.

1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Veronice.