Přejít na obsah

Manažer produktového týmu divize Reklamy

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Produkťáci, Reklama  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme?

• Vedoucího týmu produktu pro oblasti doporučování, personalizace a cílení.

• Potřebujeme od vás zkušenost s vedením technického projektu a orientaci v oblastech statistika, machine learning, umělá inteligence a data science.

• Očekáváme zkušenosti v oblasti technologií, jako například databáze, data science frameworky, machine learning knihovny, atd.

• Budete vytvářet vize a připravovat celkové roadmapy oddělení.

• Očekáváme od vás rozvoj produktů v celém životním cyklu, od idee až po spuštění uživatelům.

• Také budete zavádět best practices v oblasti product managementu.

• Samozřejmostí bude rozvíjení kompetencí a posouvání kariéry svých podřízených.

Co nabízíme?

• Dostanete příležitost pracovat na zajímavých cross doménových projektech s kolegy, kteří jsou na špici svých oborů jako je machine learning, analytika, software development nebo obchod.

• Děláme vlastní recommendation engine, který nemá v Čechách konkurenci. Připravujeme personalizační platformu, které posune Seznam.cz na špičku v 1-1 přístupu k uživatelům.

• Spokojený uživatel je u nás na prvním místě, hledáme cesty jak u uživatelů odhalit jejich potřeby, jejich přání a jednotlivě těmto přáním vyhovět. Využitím state of art metod chceme uživateli zpříjemnit jeho online život a udržet si pozici jedničky českého internetu.přístupu k uživatelům.

• Zapomeňte na dresscode a formality. Máme tu přívětivé prostředí pro děti i čtyřnohé mazlíčky, moderní technologie, které nám usnadňují práci a v naší smíchovské centrále i fitko.

S kým budete pracovat

Ondřej Krišica

Ředitel divize Reklamy

V Seznamu jsem začínal v roce 2012 jako jeden z prvních konzultantů reklamního systému Sklik. Později jsem vedl a budoval týmy Skliku a RTB. Od října 2017 vedu divizi Reklamy včetně celého vývoje a produktu – tedy Sklik, RTB, DMP, doporučování obsahu, reklamní produkty i spolupráci s vydavateli. Líbí se mi, že můžu rozjíždět nové projekty i technologie a pořád zkoušet nové věci. Mimo práci dělám přechodného pěstouna, rád si zahraju šachy, zajdu do kavárny nebo čtu Bibli.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Technologie

Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Hlídání dětí

Máme pražskou firemní školku Seznámek. Podporujeme rodiny s dětmi a přispíváme na hlídání dětí do dvou let.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.