Přejít na obsah

Junior specialista do oddělení komunikace – brigáda

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Jiné  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká

  • stanete se součástí interní komunikace – budete všemi dostupnými komunikačními kanály informovat Seznamáky o tom, co se ve firmě děje – potřebujete tedy zkušenosti s psaním textů, případně s prací v týmu externí a interní komunikace
  • produkční zajištění eventů pro Seznamáky
  • dlouhodobá spolupráce – je potřeba poznat atmosféru a fungování v Seznamu, aby vám šla práce dobře od ruky
  • práce na DPČ v rozsahu cca 20 hodin týdně, s možností občasného home office

Na co se můžete těšit

  • na práci, kterou snadno a flexibilně můžete skloubit se studiem, rodičovskými radostmi, jinými pracovními projekty nebo třeba s koněm či koníčkem
  • na neformální atmosféru, kde si všichni tykáme, neřešíme žádný dress code a rádi si spolu dáme dobrou kávu
  • na tým, ve kterém se nebojíme inovací a uvítáme každý dobrý nápad
  • na moc prima partu, která dělá zajímavou práci
  • na možnost prohloubení spolupráce i rozšíření kompetencí, pokud nám to spolu bude klapat

S kým budete pracovat

Aneta Kapuciánová

Manažerka PR a interní komunikace

Seznamačkou jsem se stala v roce 2016. Nejprve jsem vedla interní komunikaci, od roku 2018 jsem tiskovou mluvčí a spadá pode mě externí i interní komunikace. Úkolem mého týmu je primárně podávat informace a novinky o našich produktech a službách novinářům a zaměstnancům. Kromě práce mě baví jóga a celý život se aktivně věnuji sborovému zpěvu.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.

1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Haně.