Přejít na obsah

Frontend programátor pro Zboží.cz

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co Vás čeká?

Baví vás práce na webech, které vidí hodně lidí? Programujete v JavaScriptu a zajímáte se k čemu vaše práce bude a zda se s výsledkem dá pracovat?

Pokud vás zajímají moderní webové technologie, máte za sebou kus práce a víte kdy použít který framework a kdy je lepší se všem raději obloukem vyhnout, přidejte se k nám. Na pořadu dne je přepis stránek do Reactu a jeho celkové zrychlení, a potom další funkce a vylepšení. Třeba právě vy dokážete Zboží udělat lepší než kdykoli předtím.

Umíte programovat weby – a to hodně dobře. Vyznáte se v Reactu, ale nebojíte se ani Angularu nebo VanillaJS. Dokážete lámat stránky tak, aby se nerozsypaly ani když na ně přijde člověk s tabletem a otočí ho na šířku.

Co nabízíme?

Práci, která má smysl – na Zboží pomůžete lépe a snadněji nakupovat na internetu skoro milionu lidí každý týden.

Práci s kolegy, kteří jsou špičkami svých oborů.

Zázemí české internetové jedničky, která se nebojí inovací.

Pohodový tým a neformální atmosféru.

Pružnou pracovní dobu včetně home offices, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 dny sick days.

S kým budete pracovat

Petr Novák

Vedoucí vývoje

V Seznamu pracuju jako vedoucí vývoje. Původně jsem se věnoval jen Zboží.cz, ale teď k němu přibyly i další věci. Moje hlavní práce je nepřekážet vývojářům. Kromě toho pomáhám s plánováním práce a různými vedlejšími aktivitami, jako je třeba lákání nových duší.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Technologie

Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.