Hlavní obsah

Grafik/fotograf - brigáda

Radlická 3294/10, 15000 Praha-Smíchov
Markeťáci, Brigády
Článek

Vaše role

Budete vytvářet internetové bannery i tiskovou grafiku pro jednotlivé služby a připravovat vizuální podklady pro PR oddělení. To vše v rámci již nastaveného minimalistického corporate designu. Budete vymýšlet, jak nejlépe obrazem komunikovat různé typy sdělení, a také aktualizovat data v již existujících vizuálech. Čas od času si zpestříte práci focením, nejčastěji půjde o ateliérové portréty zaměstnanců nebo reportážní a dokumentační fotografie z akcí. Pracovat budete v rámci týmu marketingu, po boku brand managerů a copywriterů.

Vaše předpoklady

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci v rozsahu cca 24 hodin týdně. Umíte s programy Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign). Vyznáte se v typografii a předtiskové přípravě. Máte smysl pro detail, rádi popustíte uzdu kreativitě, ale když je potřeba, dokážete kreativitu odložit a pracovat v rámci daného grafického stylu. Máte za sebou zkušenosti s fotografováním (včetně práce s externím osvětlením). Spolu s CV nám prosím zašlete i portfolio vaší práce.

Nabízíme

 • Přátelské prostředí

  Neformální atmosféra, teambuildingy, firemní akce. Jsme pet friendly a máme fitko i lezeckou stěnu.
 • Výhody

  Týden dovolené navíc, stravenky, Cafeterie, firemní školka nebo třeba příspěvek na hlídání dětí.
 • Technologie

  Moderně vybavené pracoviště. Mac, Windows, Linux. Všechno máme.
 • Vzdělání a rozvoj

  Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Jazykové kurzy. Interní vzdělávání a účast na konferencích.
 • Pracovní doba

  Jste spíš ranní ptáčata, nebo sovy? Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

O Seznamu

Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnějši české medium a na něm Seznam.cz místem první volby. Podílíme se na tvorbě výjimečných internetových řešení, naše služby jsou užitečné, jednoduché a spolehlivé.
Více o Seznam.cz

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.
Seznam.cz
Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

Seznam.cz
První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistkou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

Seznam.cz
Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

Seznam.cz
Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Nenašli jste pozici,
kterou hledáte?
Šikovní lidé se u nás neztratí. Stačí nám napsat