Hlavní obsah

Python programátor/ka Sklik.cz

Radlická 3294/10, 15000 Praha-Smíchov
Programátoři
Článek

Co řešíme

Reklama je jedna ze základních věcí, které mohou roztočit ekonomiku. Abychom mohli vydávat relevantní reklamu, anebo pomáhat vydělávat zobrazením bannerů a textových inzerátů externím webům, potřebujeme rychlé moderní frontendy: webovky, RPC a RESTove servery, mocný databázový systém, který nám ukládá velké objemy dat. A hlavně nástroje, které umožňují rychlé nasazení nových verzí s jistotou, že se všechno povede. Kromě toho běžně potřebujeme zlepšovat existující technologie, obnovovat starší komponenty, a to celé umíme dělat bez provozní pauzy a nepřetržitě pro produkt.

Koho hledáme

Hledáme web programátora nebo programátorku, který/á již umí Python, nebo má zkušenosti s PHP, Ruby nebo Go a rád/a zkusí něco nového. Požadujeme praktické zkušenosti s vývojem webových aplikací (Flask a další webové frameworky) a API serverů (RPC, REST apod.). Spolu s námi budete řešit kontejnerizace frontendových komponent (Docker, Kubernetes), jejich testování a prověřování (pomocí GitLab CI) s následujícím rychlým dodáním do provozu (CD). A jestli ještě neumíte asynchronní Python, tak vás s tím rádi seznámíme. Navíc dostanete možnost pracovat s multimaster Percona clusterem, MongoDB, Impala a dalšími druhy NoSQL datábáze.

S kým budete pracovat

Aleksey Rembish

Vedoucí týmu vývoje pro Sklik.cz
Alex v Seznamu působí jako Python/DevOps specialista na Sklik. Vede tým developerů, kteří rozvíjí naše Python komponenty, řeší kontejnerizaci a průběžnou integraci.

Nabízíme

 • Přátelské prostředí

  Neformální atmosféra, teambuildingy, firemní akce. Jsme pet friendly a máme fitko i lezeckou stěnu.
 • Výhody

  Týden dovolené navíc, stravenky, Cafeterie, firemní školka nebo třeba příspěvek na hlídání dětí.
 • Technologie

  Moderně vybavené pracoviště. Mac, Windows, Linux. Všechno máme.
 • Vzdělání a rozvoj

  Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Jazykové kurzy. Interní vzdělávání a účast na konferencích.
 • Pracovní doba

  Jste spíš ranní ptáčata, nebo sovy? Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

O Seznamu

Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnějši české medium a na něm Seznam.cz místem první volby. Podílíme se na tvorbě výjimečných internetových řešení, naše služby jsou užitečné, jednoduché a spolehlivé.
Více o Seznam.cz

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.
Seznam.cz
Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

Seznam.cz
První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistkou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

Seznam.cz
Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

Seznam.cz
Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Podobné pracovní pozice v lokalitě
Načíst další (zbývá 25)
Nenašli jste pozici,
kterou hledáte?
Šikovní lidé se u nás neztratí. Stačí nám napsat