Hlavní obsah

C++ programátor/ka Sklik.cz

Radlická 3294/10, 15000 Praha-Smíchov
Programátoři
Článek

Co řešíme

Do jednoho ze dvou našich datacenter právě dorazil HTTP požadavek na reklamu. Hodiny tikají. Buď stihneme do dvou desetin vteřiny vydat relevantní inzerát, na který návštěvník klikne, nebo přijdeme o peníze a servery budou běžet zbytečně. Rozpošleme požadavek na výdejový cluster. Shromáždíme všechna data, co máme o stránce i o jejím návštěvníkovi. Sesbíráme všechny inzeráty, které máme v systému. Profiltrujeme je desítkami filtrů, predikujeme jejich proklikovost a vybereme ten nejlepší z nich. Uff, stihli jsme to! Právě jsme vydali jeden inzerát. Dnes nás jich čeká ještě 200 milionů.

Koho hledáme

Hledáme C++ programátora či programátorku, který/á s námi bude spolupracovat na vývoji reklamního systému Sklik. Požadujeme praktické zkušenosti s jazykem C++, v ideálním případě znalost standardu C++11 a knihoven STL (Standard Template Library), Boost a TBB (Threading Building Blocks). Pokud navíc umíte Python a orientujete se v linuxovém prostředí, máte plusové body. Na oplátku dostanete možnost pracovat s rozsáhlými clustery desítek až stovek serverů, sáhnete si na optimalizaci a automatizaci procesů a naučíte se řadu databázových technologií, například Galera, Couchbase, Aerospike nebo Cassandra.

Nabízíme

 • Přátelské prostředí

  Neformální atmosféra, teambuildingy, firemní akce. Jsme pet friendly a máme fitko i lezeckou stěnu.
 • Výhody

  Týden dovolené navíc, stravenky, Cafeterie, firemní školka nebo třeba příspěvek na hlídání dětí.
 • Technologie

  Moderně vybavené pracoviště. Mac, Windows, Linux. Všechno máme.
 • Vzdělání a rozvoj

  Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Jazykové kurzy. Interní vzdělávání a účast na konferencích.
 • Pracovní doba

  Jste spíš ranní ptáčata, nebo sovy? Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

O Seznamu

Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnějši české medium a na něm Seznam.cz místem první volby. Podílíme se na tvorbě výjimečných internetových řešení, naše služby jsou užitečné, jednoduché a spolehlivé.
Více o Seznam.cz

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.
Seznam.cz
Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

Seznam.cz
První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistkou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

Seznam.cz
Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

Seznam.cz
Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Podobné pracovní pozice v lokalitě
Načíst další (zbývá 25)
Nenašli jste pozici,
kterou hledáte?
Šikovní lidé se u nás neztratí. Stačí nám napsat