Hlavní obsah

Administrátor/ka internetového vyhledávače

Radlická 3294/10, 15000 Praha-Smíchov
Technici, Absolventi
Článek

Vaše role

Stanete se platným členem týmu, který má možnost ovlivňovat kvalitu českého vyhledávače Seznam.cz a aktivně řešit jeho chyby. Na pozici Administrátora/ky budete mít možnost vytvářet a testovat interní nástroje a spravovat linuxový server. Těšit by vás také mohly různé analýzy a práce s velkým množstvím dat. Čas od času budete analyzovat problémy a v písemné podobě zodpovídat dotazy uživatelů. Ty se mohou týkat například nezobrazených favicon, chybných výsledků hledání apod. Z této činnosti se stane časem rutina, ale na začátku se tím opravdu hodně naučíte. Do kontaktu přijdete i s prací externího týmu hodnotitelů webových stránek.

Vaše předpoklady

Nepotřebujeme machra s roky zkušeností, ale člověka se zájmem o obor a chutí učit se novým věcem. Od vhodného kandidáta budeme potřebovat částečnou znalost HTML, CSS a Javascriptu a základy programování v některém ze skriptovacích jazyků (Shell, Python, PHP, apod.). Vážit si budeme také vaší pečlivosti a schopnosti dotahovat svěřené úkoly až do těch nejmenších detailů. Do dalších věcí vás rádi zaškolíme.

Nabízíme

 • Přátelské prostředí

  Neformální atmosféra, teambuildingy, firemní akce. Jsme pet friendly a máme fitko i lezeckou stěnu.
 • Výhody

  Týden dovolené navíc, stravenky, Cafeterie, firemní školka nebo třeba příspěvek na hlídání dětí.
 • Technologie

  Moderně vybavené pracoviště. Mac, Windows, Linux. Všechno máme.
 • Vzdělání a rozvoj

  Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Jazykové kurzy. Interní vzdělávání a účast na konferencích.
 • Pracovní doba

  Jste spíš ranní ptáčata, nebo sovy? Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

O Seznamu

Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnějši české medium a na něm Seznam.cz místem první volby. Podílíme se na tvorbě výjimečných internetových řešení, naše služby jsou užitečné, jednoduché a spolehlivé.
Více o Seznam.cz

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.
Seznam.cz
Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

Seznam.cz
První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistkou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

Seznam.cz
Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

Seznam.cz
Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Nenašli jste pozici,
kterou hledáte?
Šikovní lidé se u nás neztratí. Stačí nám napsat