Přejít na obsah

Staňte se součástí Seznamu

Máte rádi Seznam? Přidejte se k nám do týmu. Naše dveře jsou otevřené jak zkušeným profíkům, tak i čerstvým absolventům.

Najdeme společnou řeč?

Stejně jako se vy rozmýšlíte, kde zkusíte své štěstí, i my si pečlivě vybíráme, kdo s námi bude v Seznamu pracovat. Naši náboráři mají za úkol najít talentované kolegy, kteří mají předpoklady odvádět kvalitní práci na dané pozici a skvěle zapadnou do soukolí naší neformální firemní kultury.

Naším cílem je, aby pohovor proběhl v přátelské atmosféře a bez zbytečného stresu. O jeho výsledku se snažíme uchazeče informovat v co nejkratším čase.
Práce máme hodně nejen na centrále v Praze, ale i na pobočkách po celé republice. Když nejste z hlavního města, nevadí. Jsme moderní a pohovor zvládneme i prostřednictvím videokonference.

Jak probíhá naše výběrko

Práce u nás je pro všechny, kteří se nebojí výzev. Takže jestli jsme vás zaujali, podívejte se, třeba hledáme právě vás.

 1. Zaslaný životopis porovnáme s požadavky pozice
  V případě potřeby si po telefonu doplníme pár drobností.
 2. Následně si vybereme uchazeče, které pozveme do prvního kola
  • U technických pozic je to většinou test, který vyplníte na dálku, klidně v pohodlí svého domova.
  • V ostatních případech jde o osobní pohovor. Průměrně trvá 30 až 60 minut a někdy se vám už v telefonu zmíníme, že budeme ověřovat i odborné dovednosti (třeba znalost Excelu).
  • U některých pozic (například u obchodních) výběrová řízení probíhají praktickou formou. Potkáte se s dalšími uchazeči a vyzkoušíte si různé úkoly související s pracovní náplní nebo s dovednostmi, které od vás potřebujeme. Prostředí Seznamu si tak vyzkoušíte na několik hodin.
 3. Ozveme se vám, jestli postupujete do druhého kola
  Tam se setkáte se svým budoucím nadřízeným a někdy i s dalším z kolegů. Je čas navázat kontakt a probrat všechny detaily.

Nebojte se, ani po nástupu vás nenecháme usnout na vavřínech. O váš rozvoj se postará naše oddělení vzdělávání.

Volné pracovní pozice


Plácli jsme si? Vítejte mezi Seznamáky. Takhle bude vypadat váš první den