Přejít na obsah

IT


Hledáme posily do vývoje a provozu

Chcete vytvářet řešení, která používají denně miliony lidí, s pomocí nejmodernějších technologií? Zvládáte vše od Pythonu až po React? Pak hledáme právě vás.


Své znalosti sdílíme s vývojářskou komunitou

Tvoříme různé open source projekty i nástroje pro vylepšení webu, optimalizaci obsahu nebo podporu monetizace. A nabízíme je zdarma na našich stránkách Seznam pro vývojáře.

Prohlédnout nástroje


Proč do IT

Obohacujeme internet

Naše práce je komplexní. Do projektu se můžeme zapojit už ve fázi prvních návrhů. Společně si pak vychutnáme ten super pocit, když je vše hotovo, nasadíme novou službu nebo funkcionalitu a výsledek uvidí miliony lidí.

Technologie

Pracujeme s moderními technologiemi a nejrůznějšími programovacími jazyky (Python, C++, Java, Javascript, GO). Využíváme Docker, Kubernetes i GitLab. Každý tým si může vybrat konkrétní technologii a nikdo zvenku jim to nebude měnit.

Big data

Hodně našich služeb pracuje s objemy dat, které se nevejdou na jeden databázový server, a to nás nutí používat postupy a nástroje, na které člověk jinde nenarazí. Naše kódy paralelně spouštíme na stovkách strojů a veškeré aplikační servery musí ustát statisíce spojení.

Vývoj

Vyvíjíme vlastní software a stavíme si i hardware – například náš SCIF, interní cloudová platforma na serverech Seznamu, které jsou přímo optimalizované pro běh našich služeb. Super je, že používáme i open source řešení.

Neusínáme na vavřínech

V Seznamu máme pořád možnost učit se něco nového a rozvíjet své znalosti. Při práci na velkých, zajímavých projektech se učíme nové postupy od našich největších profíků či na externích konferencích.

Pohodová atmosféra

Do práce se těšíme nejen na různorodé projekty, ale i na své kolegy. Zakládáme si na přátelských vztazích a neformální atmosféře.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields