Vhodné pro Vhodné i pro absolventyVhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženyVhodné i pro rodiče na rodičovské dovolené
Vhodné pro: absolventy, OZP, muže i ženy, rodiče na rodičovské dovolené.

Podpora účetního oddělení (DPP/DPČ)

Co vás čeká a koho hledáme

  • Hledáme někoho, kdo pomůže našemu účetnímu oddělení se zpracováním agendy týkající se zejména vyúčtování běžných výdajů na platebních kartách zaměstnanců (nejedná se o platby kartami zákazníků).
  • Potřebujeme někoho, kdo už má nějaké předchozí zkušenosti z účetnictví.
  • Budete pracovat s účetním systémem a emailem a komunikovat se zaměstnanci.
  • Pečlivost, důslednost a komunikace jsou vaší silnou stránkou.
  • Budete pracovat v systému Helios Green – pokud s ním nemáte zkušenosti, zaškolíme vás.
  • Pozice je vhodná pro maminky na MD/RD, studenty s již absolvovanou praxí při studiu.

Na co se můžete těšit

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Lucii

Další volné pozice

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields