Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Produktový manažer pro Vyhledávání

Na čem pracujeme a koho hledáme?

 • Náš tým řeší zpracování dotazů a dalších textů pro vyhledávání. Snažíme se z dotazu uživatele pochopit, co chtěl hledat. Dotaz upravíme tak, aby to opravdu našel. Co když napsal „potrebuji kadrenictvi v ml. boleslavi“ a chtěl by vidět skvělou stránku salonu, kde ani jedno ze zadaných slov není? Nebo si chtěl vybrat nejbližšího kadeřníka na mapě? Abychom mu vyhověli, musíme vyřešit spoustu problémů.
 • Nový produkťák s námi bude řešit projekty zlepšující zpracování textů, nebo také projekty vylepšující jiné části vyhledávání – od vytipování příležitosti až po vyhodnocení přínosu a úklid.
 • Hledáme někoho, koho baví přemýšlet o jazyku a dalších záludnostech vyhledávání. O tom, jak věci fungují a jak by mohly fungovat lépe. Člověka, který umí chápat souvislosti, analyzovat data a nebojí se na jejich základě provádět rozhodnutí. Výhodou je studium lingvistiky nebo příbuzného oboru či praxe s českým jazykem. Rozumět si musíte i s čísly – nejsme všichni matematici, ale často si (třeba v Excelu) něco propočítat musíme.
 • Vaším úkolem bude srozumitelně formulovat pro vývojáře zadání, ze kterého bude jasné, jaký problém chceme vyřešit, čeho chceme dosáhnout. Oni už přijdou na to, jak.
 • Budete také sbírat a vyjasňovat požadavky interních zákazníků na zpracování textů.

Na co se u nás můžete těšit?

 • Doplníte tým dvou produkťáků a 6 vývojářů. Všechno vysvětlíme, zasvětíme, pomůžeme.
 • Společně řešíme zajímavé úkoly a zlepšujeme služby, které využívají miliony lidí. Na mnoha místech v našich službách se využívá strojové učení včetně velkých jazykových modelů.
 • Získáte zkušenosti s celým produktovým životním cyklem – od identifikace příležitosti, analýzy jejích přínosů a dopadů až ke zdárnému spuštění projektu a jeho následnému rozvoji.
 • Můžeme rychle posouvat věci kupředu, vidět za sebou pokrok.
 • Řešíme, jak věci udělat co nejlépe. Tak, jak bychom je sami chtěli používat. Nemusíme kalkulovat, na čem více vyděláme, jen chceme k uživateli dostat přesně to, co potřebuje.
 • Kamarádíme spolu, je tu neformální atmosféra.

Na co se můžete těšit

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Lékař online 24/7

Zdraví je u nás na prvním místě. Ušetřete čas dojížděním a poraďte se rovnou online. Lékař je vám k dispozici ve dne v noci.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Brno

Zalíbila se vám tato pozice?

Další volné pozice

Brno, Palachovo náměstí 797/4

Seznam.cz, a.s., Palachovo náměstí 797/4, Brno, Starý Lískovec

Naší brněnskou pobočku s moderními prostory najdete přímo ve stylovém Campus Science Parku. Kromě široké nabídky stravování v areálu můžete využít atraktivní odpočinkovou zónu, hřiště nebo terasu. Hned za rohem komplexu je obchodní centrum Campus Square, kam si můžete pro něco doběhnout. Ať už pojedete MHD, autem nebo na kole, dostanete se k nám naprosto bez problémů, protože pobočka je přímo u D1.

Máte jiné představy?

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields