Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Manažer obchodního týmu

Na naši královehradeckou pobočku hledáme manažera obchodního týmu. Na starosti budete mít 9-ti členný tým obchodníků a také zodpovědnost za plnění obchodních plánů. Všichni si mezi sebou tykáme, nemáme dress code a jsme pet friendly :-). Staňte se Seznamákem a buďte jedničkou s námi.

Co vás čeká a koho hledáme?

  • Převezmete zodpovědnost za tým 9-ti obchodníků, kteří rozvíjí spolupráci s našimi klienty a hledají pro ně nejvhodnější řešení v oblasti online propagace. Neobejdete se tedy bez předchozí zkušenosti s vedením týmu – ideálně z oblasti obchodu.
  • Budete zodpovědný/á za plnění obchodních cílů.
  • Budete mít dohled nad neustálým zlepšováním prodejních dovedností týmu – i když vám budou k dispozici interní trenéři, budeme potřebovat také vaše zkušenosti s rozvojem obchodníků.
  • Rozhodně vás nemine každodenní práce v systémech a s čísly.

Co nabízíme:

  • Automobil i k soukromým účelům.
  • Notebook a telefon dle vlastního výběru (Apple nebo Windows/Android).
  • 25 dní volna, 5 freedays, systém cafeterie, pružná pracovní doba a další výhody.
  • Motivující systém odměňování (fix + měsíční pohyblivá složka + kvartální odměna).
  • Možnost vzdělávat a rozvíjet se v oblasti propagace a reklamy, a to u české internetové jedničky.
  • Volné ruce při hledání cest k dosahování obchodních cílů.
  • Přátelský kolektiv a zkušené kolegy.

Na co se můžete těšit

Lékař online 24/7

Zdraví je u nás na prvním místě. Ušetřete čas dojížděním a poraďte se rovnou online. Lékař je vám k dispozici ve dne v noci.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Hradec Králové

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Petře

Další volné pozice

Hradec Králové, Wonkova 385/28

Seznam.cz, a.s., Wonkova 385/28, Hradec Králové

Práci v naší hradecké pobočce vám zpříjemní klimatizované prostory i blízké nákupní centrum. Zaparkovat můžete hned v přilehlém parkovacím domě. A pokud se radši necháváte vozit, potěší vás nedaleké autobusové i vlakové nádraží.

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields