Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Account Manager pro Vysočinu

V týmu budete spolupracovat se 7 dalšími obchodníky a manažerem Vítězslavem Víškem. Kancelář a celý tým má zázemí v Hradci Králové. Svěříme vám klienty v závislosti na vašem místě bydlišti, proto hledáme ideálně v lokalitě Vysočina. 

Co budete delat

Na začátku vás čeká oslovování nových klientů. Aby se vám co nejdříve povedlo pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovat, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů, a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (cca 2 měsíců) je pak práce zaměřená především na péči o stávající klienty. Pracujeme jen ve všední dny a máme pružnou pracovní dobu. Je na vás, jestli jste ranní ptáče nebo si chceš raději pospat. Od 10:00 do 15:00 ale očekáváme, že tady budete s námi, zbytek si ale nastavíte, jak vám to bude vyhovovat. Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká vás 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému.

Co za to dostanete

  • produkt, který opravdu funguje a můžete být na něj patřičně hrdí
  • silnou značku Seznamu za zády, kterou zná snad každý
  • kdo má chuť se vzdělávat a rozvíjet, pomůžou mu manažeři i interní trenéři. S nimi se můžete zapojit do spousty kurzů, workshopů nebo individuálních konzultací. K dispozici máme také obsáhlý e-learning
  • propracovaný systém zaučení
  • vše, co budete potřebovat ke své práci (telefon, notebook i služební auto)
  • pružnou pracovní dobu, až 6 týdnů volna a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie či příspěvek na stravu
  • do kanceláře si můžete vzít i vašeho psího mazlíčka
  • zázemí na pobočce v Hradci Králové

Jak vypadá tým

Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a manžeřeské podpory vás vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na vašem rozvoji. Region je velký, a proto i vy budete denně s klienty na schůzkách a jednat po telefonu. Klientům budete pomáhat v rozvoji jejich podnikání a zároveň plnit svém obchodní cíle. Naše kolegyně o práci říká, že je pořád na cestách, poznává nejen krásy našeho kraje a především zajímavé zákazníky. Drží si všeobecný přehled o dění na českém internetu.  Dle ní je úžasné sledovat dynamický svět reklamy zevnitř. Seznam je pro ni velice významná značka. Je hrdá na to, že jsem „Seznamák“ a vám radí zkus to, je super najít to, co neznáš :)

Na co se můžete těšit

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Hradec Králové

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Nele

Další volné pozice

Hradec Králové, Wonkova 385/28

Seznam.cz, a.s., Wonkova 385/28, Hradec Králové

Práci v naší hradecké pobočce vám zpříjemní klimatizované prostory i blízké nákupní centrum. Zaparkovat můžete hned v přilehlém parkovacím domě. A pokud se radši necháváte vozit, potěší vás nedaleké autobusové i vlakové nádraží.

Máte jiné představy?

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields