Přejít na obsah

Account Manager pro Vysočinu

V týmu budeš spolupracovat se 7 dalšími obchodníky a manažerem Vítězslavem Víškem. Kancelář a celý tým má zázemí v Hradci Králové. Svěříme ti klienty v závislosti na tvém místě bydliště, proto hledáme ideálně v lokalitě:

  • Pardubický kraj (Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí)
  • Vysočina (Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou)

Na začátku tě čeká oslovování nových klientů. Aby se ti co nejdříve povedlo pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovat, budeš mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budeš kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů, a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (cca 2 měsíců) je pak práce zaměřená především na péči o stávající klienty.

Co by tě mohlo zajímat:

  • Není důležité, zda umíš, ale zda chceš, protože kdo chce, toho vše naučíme.
  • Se vším ti pomůžeme. Je nám jasné, že naše produkty zřejmě neznáš. Je potřeba se zaškolit a vstřebat spoustu informací, ale máme vlastní tým trenérů, kteří ti budou k dispozici. Stejně jako kolegové i manažer, kteří moc dobře ví, jaké byly jejich začátky.
  • Pracujeme jen ve všední dny a máme pružnou pracovní dobu. Je na tobě, jestli jsi ranní ptáče nebo si chceš raději pospat. Od 10:00 do 15:00 ale očekáváme, že tady budeš s námi, zbytek si ale nastavíš, jak ti to bude vyhovovat.
  • Možná oceníš 5 týdnů volna a až 5 dní free days, Cafeterii, příspěvky na stravu, pravidelnou dávku vitamínů do práce a jiné výhody.
  • Jo… a krom spousty chlupatých (těch čtyřnohých) kámošů máme skvělé kolegy a kolegyně a ultra rodinné prostředí.
  • Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká tě 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému.

Vítek (Manažer obchodního týmu):

Na pozici Manažera obchodního týmu pro Pardubický a Královehradecký kraj mám více jak 9 let zkušeností. Hledám kolegu, který má zápal, baví ho obchod a je pečlivý. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na tvém rozvoji. Region je velký, a proto i ty budeš denně s klienty na schůzkách a jednat po telefonu. Klientům budeš pomáhat v rozvoji jejich podnikání a zároveň plnit svém obchodní cíle.

www.linkedin.com/in/visek

Žaneta (Obchodník):

V mé práci jsem pořád na cestách, poznávám nejen krásy našeho kraje a především zajímavé zákazníky. Držím si všeobecný přehled o dění na českém internetu. Je úžasné sledovat dynamický svět reklamy zevnitř. Seznam je pro mě velice významná značka. Jsem hrdá na to, že jsem „Seznamák“ a tobě radím zkus to, je super najít to, co neznáš :)

S kým budete spolupracovat

Vítězslav Víšek
Manažer obchodního týmu
V obchodním oddělení Seznamu pracuji devátým rokem na pozici Manažer obchodního týmu. S celým osmičlenným týmem poskytujeme servis a konzultace klientům ve východních Čechách. V týmu rád přivítám týmové hráče a kolegy, kteří se chtějí rozvíjet a pracovat u české internetové jedničky. Při výběru nováčka říkám: „Není důležité umět, ale chtít, protože co neumíš, to tě naučíme, pokud budeš chtít.“

Na co se můžete těšit

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Hradec Králové

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Nele

Další volné pozice

Hradec Králové, Wonkova 385/28

Seznam.cz, a.s., Wonkova 385/28, Hradec Králové

Práci v naší hradecké pobočce vám zpříjemní klimatizované prostory i blízké nákupní centrum. Zaparkovat můžete hned v přilehlém parkovacím domě. A pokud se radši necháváte vozit, potěší vás nedaleké autobusové i vlakové nádraží.

Máte jiné představy?

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields