Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné i pro absolventyVhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: absolventy, muže i ženy.

Obchodní zástupce pro Olomoucký kraj

Do našeho olomouckého týmu hledáme obchodníka, který bude mít na starost portfolio našich klientů. Baví vás kombinovat servis klientovi, hledat cesty a dosahovat vytyčených cílů? Potom pro vás máme skvělou příležitost.

V týmu budete spolupracovat s dalšími 8 obchodníky a manažerem Liborem Horákem. Kancelář máme v Olomouci, Zlíně a Ostravě. Po zapracování Vám svěříme klienty převážně z Olomouckého kraje. Máme i pár zahraničních klientů, proto je zde možnost využít polštinu či angličtinu.

Na začátku Vaší kariéry u nás Vás čeká oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku námi poskytovaných služeb a rychle se zorientovali v dané problematice, poskytneme Vám komplexní školení a e-learningové kurzy. Budete kombinovat vlastní schůzky s účastí na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky získané ze školení a kurzů uplatňovat v praxi. Po adaptaci (3–5 měsíců) je pak práce zaměřená především na péči a rozvoj stávajících klientů, ale nesmíme opomíjet vyhledávání nových klientů.

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé číslo, dokážete rozpoznat obchodní příležitosti a umíte aktivně nabídnout vhodné řešení. Velmi důležitá je sebedůvěra a schopnost dosahovat vytyčených cílů.

Abychom byli našim klientům dobrými obchodními partnery, upřednostňujeme kvalitu před kvantitou. Nečeká vás 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému. 

Libor (Manažer obchodního týmu):

V Seznamu působím již řadu let. Začínal jsem také jako obchodník, takže vím, co je pro úspěch na této pozici důležité a s jakými překážkami se můj tým potkává. Základem je chuť na sobě pracovat a obchodní duch. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na tvém rozvoji. Důležitá je ochota ke stálému rozvoji a učení, vytrvalost, chuť cestovat převážně po Olomouckém kraji a pomáhat našim klientům s rozvojem jejich podnikání. 

Radim – člen týmu:

Moje práce není stereotypní. Denně se setkávám se zajímavými lidmi z různých oborů a řeším s nimi, jak pomocí online reklamy oslovovat správné zákazníky a dosahovat požadovaných výsledků. Mám kolem sebe tým skvělých lidí a jsem součástí jedničky v oblasti online marketingu.

Na co se můžete těšit

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Zajímavá finanční odměna

Vaši práci a talent náležitě oceníme.

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.
Olomouc

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Petře

Další volné pozice

Olomouc, Střední novosadská 4

Seznam.cz, a.s., Střední novosadská 767/4, Olomouc

V naší olomoucké pobočce je radost pracovat. Kromě samozřejmostí jako je nejnovější technika nebo klimatizované prostory, tu najdete i plno restaurací a obchodů v okolí.

Máte jiné představy?

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields