Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: OZP, muže i ženy.

Programátor ERP systému

Co vás čeká

  • v malém vývojářském týmu budete rozvíjet ERP systém Helios Green a rozhraní (REST API) komunikující s ostatními interními systémy, které denně usnadňují život více než tisícovce Seznamáků
  • budete se podílet na komplexním vývoji a administraci modulů ERP, jeho napojení na webové aplikace a možná i jeho prezentační webovou aplikaci
  • veškerá data máme v MS SQL
  • kód verzujeme v GITu
  • zákazníci aplikace jsou naši kolegové a díky tomu můžete být v přímém kontaktu s lidmi, kteří aplikaci používají

Co byste měli umět?

  • zkušenost MS SQL, tedy znalost tohoto jazyka je povinnou součástí vašeho CV
  • očekáváme zkušenosti s vývojem aplikací na platformě .NET a programováním v jazyce C#, postačí i základy, vše nutné případně rychle zaučíme
  • jestliže máte zkušenosti i s vývojem webových aplikací v jazycích JS/React, bude to další velká výhoda, neboť mnoho modulů ERP systému máme jako samostatné webové aplikace
  • zkušenosti s Helios Green

Na co můžete těšit

  • zároveň se, ale nemusíte bát práce pod tlakem, protože komunikaci požadavků na vývoj zprostředkovávají produkťáci, umíme vám vytvořit prostor pro nerušenou práci
  • záleží nám na vašem rozvoji a budeme ho podporovat a očekávat, kolegové vám budou předávat své zkušenosti a vy zase můžete na oplátku pomoct jim, kromě toho tu funguje tým trenérů, který dokáže prohloubit vaše znalosti a specializaci
  • do práce se budete těšit nejen na různorodé projekty, ale troufáme si tvrdit, že i na své kolegy, kterých je v našem kompaktním týmu
  • zakládáme si na přátelských vztazích a neformální atmosféře, zapomeňte na dress code a formality
  • místo výkonu může být Praha nebo Hradec Králové (tým sídlí na pražské centrále), ale jestliže vás pohled na kolegy třeba omrzí, nebo se vám jen nebude chtít ráno z pyžama, můžete si svou práci v klidu zorganizovat z pohodlí domova ?. Pracujeme hybridně (3 dny HO, 2 dny kancelář).

S kým budete spolupracovat

Lukáš Havel
Teamleader vývoje ERP systémů
Do Seznamu jsem nastoupil v roce 2014 jako programátor ERP systémů. Postupem času jsem se vypracoval na Teamleadera a nyní vedu tým lidí, co se zaměřují na samotný vývoj a zlepšení ERP systémů, díky kterému můžeme dobře a kvalitně navrhovat a vyvíjet vlastní webové aplikace.

Na co se můžete těšit

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.
Hradec Králové, Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Lucii

Další volné pozice

  • Python vývojář pro Seznam Obchodní Systém
    ElasticsearchFlaskGalera ClusterGitLabGrafanaMySQLPrometheusPythonReactRedisTypeScript
    Vhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
    Praha
  • Juniorní frontendový vývojář pro Sklik.cz
    JavaScriptNode.jsReactTypeScript
    Brno, Ostrava
  • QA Engineer
    BashDockerGitNode.jsPython
    Praha
  • Vhodné i pro absolventyVhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
    Vhodné pro: absolventy, OZP, muže i ženy.
    ReactTypeScript
    Brno
  • Vhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
    Praha

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields