Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Account Manager

V týmu budeš spolupracovat se 7 dalšími obchodníky a manažerem Vítězslavem Víškem. Kancelář a celý tým má zázemí v Hradci Králové. Svěříme ti klienty v závislosti na tvém místě bydliště, proto hledáme ideálně v lokalitě:

  • Pardubický kraj (Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí)
  • Královéhradecký kraj (Hradec Králové)

Na začátku tě čeká oslovování nových klientů. Aby se ti co nejdříve povedlo pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovat, budeš mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budeš kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů, a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (cca 2 měsíců) je pak práce zaměřená především na péči o stávající klienty.

Co by tě mohlo zajímat:

  • Není důležité, zda umíš, ale zda chceš, protože kdo chce, toho vše naučíme.
  • Se vším ti pomůžeme. Je nám jasné, že naše produkty zřejmě neznáš. Je potřeba se zaškolit a vstřebat spoustu informací, ale máme vlastní tým trenérů, kteří ti budou k dispozici. Stejně jako kolegové i manažer, kteří moc dobře ví, jaké byly jejich začátky.
  • Pracujeme jen ve všední dny a máme pružnou pracovní dobu. Je na tobě, jestli jsi ranní ptáče nebo si chceš raději pospat.
  • Možná oceníš 5 týdnů volna a až 5 dní free days, Cafeterii, příspěvky na stravu, pravidelnou dávku vitamínů do práce a jiné výhody.
  • Jo… a krom spousty chlupatých (těch čtyřnohých) kámošů máme skvělé kolegy a kolegyně a ultra rodinné prostředí.
  • Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká tě 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému.

Vítek (Manažer obchodního týmu):

Na pozici Manažera obchodního týmu pro Pardubický a Královehradecký kraj mám více jak 9 let zkušeností. Hledám kolegu, který má zápal, baví ho obchod a je pečlivý. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na tvém rozvoji. Region je velký, a proto i ty budeš denně s klienty na schůzkách a jednat po telefonu. Klientům budeš pomáhat v rozvoji jejich podnikání a zároveň plnit svém obchodní cíle.

www.linkedin.com/in/visek

Žaneta (Obchodník):

V mé práci jsem pořád na cestách, poznávám nejen krásy našeho kraje a především zajímavé zákazníky. Držím si všeobecný přehled o dění na českém internetu. Je úžasné sledovat dynamický svět reklamy zevnitř. Seznam je pro mě velice významná značka. Jsem hrdá na to, že jsem „Seznamák“ a tobě radím zkus to, je super najít to, co neznáš :)

Na co se můžete těšit

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Hradec Králové

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Nele

Další volné pozice

Hradec Králové, Wonkova 385/28

Seznam.cz, a.s., Wonkova 385/28, Hradec Králové

Práci v naší hradecké pobočce vám zpříjemní klimatizované prostory i blízké nákupní centrum. Zaparkovat můžete hned v přilehlém parkovacím domě. A pokud se radši necháváte vozit, potěší vás nedaleké autobusové i vlakové nádraží.

Máte jiné představy?

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields