Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: OZP, muže i ženy.

HR Specialist/Recruiter

Rádi bychom našli člověka, který se připojí do našeho týmu. Volná židle bude v Praze. Musí to být někdo, kdo se nebojí učit dobrým vyzkoušeným postupům a k tomu s námi bude hledat i nové cesty.

Pozici nabízím juniornímu člověku, kterého všechno naučíme. To umíme výborně. Zároveň říkám, najdu-li na první dobou zkušenějšího člověka, bude mezi námi vítán.

Pracujeme zejména na náboru nových Seznamáků a k tomu ještě na projektech, které nám usnadňují a vylepšují nábor.

Pomáhá nám spousta fajn kolegů z různých týmů a hlavně, náš tým. Lidi, se kterými budete rádi. Skutečně výborná kombinace.

Naši recruiteři říkají, že hledat lidi pro Seznam je mnohem lepší, než pro jakoukoliv jinou předchozí firmu. V tom máme velké štěstí. Za námi stojí síla naší značky, děláme na velké spoustě projektů, které mají smysl pro miliony lidí, nabízíme všem rozvoj dovedností, znalostí, těm nejlepším posun na vyšší pozice. Naši manažeři s námi aktivně spolupracují, nechají si poradit, oslovují potenciální kandidáty. A když tu je nějaký problém, vše se dá řešit. 

 • Volno znamená volno. Nikdo neočekává, že budeme připraveni k útoku 24/7. A dovču si můžeme vzít i dlouhodobou.
 • HO je pro nás pracovní nástroj, díky kterému máme víc času na naši práci, ale moc rádi se potkáváme. My se prostě máme v týmu rádi.
 • Nábor je hlavní téma naší práce, ale k tomu děláme i nezbytnou adminu a všechny potřebné kroky, které vedou k cíli s názvem „Z kandidáta se stal nový Seznamák“. Z těchto důvodů potřebujeme pečlivého člověka, ideálně s dlouhodobějšími zkušenostmi v HR a to zejména v oblasti náboru. Nejvíc oceníme zkušenosti v náboru do IT.
 • Pracujeme i na projektech, kterými zlepšujeme náš nábor a zvyšujeme spokojenost našich kolegů a kandidátů. Pro lepší představu… v IT oblasti jde hlavně o hackathony, IT akademie, podporujeme naše odborníky při přípravě na konference a jezdíme s nimi na pracovní veletrhy. A jestli ti tady něco konkrétního chybí, tak to může být tvůj příští osobní projekt. Stačí s ním přijít.
 • Pracujeme se sociálními sítěmi, aktivně oslovujeme vhodné talenty nejen na Li, velmi nám záleží na zákaznické zkušenosti manažerů i kandidátů, pracujeme aktivně s eNPS.
 • V týmu si pomáháme, nekonkurujeme si. Je zcela běžné, že si pomůžeme navzájem s náborem, při dokončování projektů, zastoupíme se, když toho má jeden víc, než ten druhý.
 • Mluvíme otevřeně, než si něco dvakrát myslet, je lepší se jednou zeptat. A pokud máme na něco jiný názor, diskutujeme spolu.

Nejlepší bude, sejít se osobně, umíme to i přes zoom a vše probrat do detailu. 

Do té doby nás můžete najít na Linkedin, naše články jsou na sblogu.cz, účastníme se v několika FB skupinách se zaměřením na HR. 

A moje představa o ideálním kandidátovi

Člověk, který je sebevědomý, ale současně vstřícný, pro-aktivní, zodpovědný za svou práci. Nebojí se přiznat, že potřebuje pomoc a pomoc sám nabídne. Umí přiznat chybu, ale neopakuje ji. Hraje za tým, podrží ostatní, když je potřeba. Má znalosti a zkušenosti, sdílí je na sítích a příkladně reprezentuje náš Seznam a náš tým. Pokud se nedaří obsadit volnou pozici, sám od sebe udělá všechny možné potřebné aktivity. Zajímá se o HR trh, nabírá nové zkušenosti, rád se o ně podělí s ostatními. A záleží mu na zpětné vazbě od kolegů i od kandidátů. Dobré, ne?

S kým budete spolupracovat

David Koláček
Manažer náboru
V Seznamu se starám o nábor nových a co možná nejtalentovanějších lidí. Přes 9 let jsem se zabýval interním vzděláváním a cíleným rozvojem lidí. K náboru jsem tím pádem měl vždycky blízko. V poslední době si na vlastní kůži ověřuji, jak je užitečné spojit dovednosti trenéra s dovednostmi manažera týmu náborářů. Seznam je pro mě velký kus života a doufám, že ještě dlouho bude. V soukromí jsem táta, manžel, truhlář a hokejista srdcař amatér.

Na co se můžete těšit

Lékař online 24/7

Zdraví je u nás na prvním místě. Ušetřete čas dojížděním a poraďte se rovnou online. Lékař je vám k dispozici ve dne v noci.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Davidovi

Podobné nabídky

 • Vhodné pro muže i ženy
  Vhodné pro: muže i ženy.
  Praha
 • Vhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
  Vhodné pro: OZP, muže i ženy.
  Praha
 • Vhodné pro muže i ženy
  Vhodné pro: muže i ženy.
  Praha
 • Vhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
  Vhodné pro: OZP, muže i ženy.
  Praha
 • Vhodné i pro absolventyVhodné pro muže i ženy
  Vhodné pro: absolventy, muže i ženy.
  Praha

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Máte jiné představy?

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields